Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wypadek w Gostyninie. Auto potrąciło kobietę z dzieckiem
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 26.02.2024 18:00

Wypadek w Gostyninie. Auto potrąciło kobietę z dzieckiem

wypadek
PSP Kalisz (zdj. ilustracyjne)

W Gostyninie na Mazowszu doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. Samochód osobowy potrącił prawidłowo idącą kobietę z malutkim dzieckiem. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Kobieta jest w ciężkim stanie.

Wypadek w Gostyninie. Auto wjechało w kobietę z dzieckiem

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 26 lutego chwilę przed godziną 14:00 na ulicy Makulińskiego. To osiedlowa uliczka. Jak przekazał naszemu portalowi mł. asp. Paweł Klimek z policji w Gostyninie, kobieta wraz z dzieckiem została potrącona przez samochód na angielskich numerach rejestracyjnych.

Mercedes z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał na lewy pas, a następnie uderzył w spacerującą z dzieckiem kobietę, po czym uderzył w ogrodzenie posesji - poinformował policjant.

Zmiana czasu z zimowego na letni. Wypadnie nietypowo

Kobieta z dzieckiem trafiła do szpitala

Poszkodowani to 37-letnia kobieta, która spacerowała z 10-miesięcznym dzieckiem. Oboje zostali przewiezieni do szpitala.

ZOBACZ: 46-latek wysiadł z samochodu. Chwilę później już nie żył

Jak przekazał policjant, kobieta była nieprzytomna, odniosła obrażenia ciała. Dziecko również trafiło do szpitala na badania, było przytomne. Lekarze muszą sprawdzić, czy nic poważnego mu się nie stało.

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn

Policja zatrzymała na miejscu zdarzenia dwóch mężczyzn w wieku 33 i 47 lat. To obywatele Polski.

W mercedesie podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj zostali zatrzymani na miejscu zdarzenia. Będą wykonywane z nimi czynności celem ustalenia, który z nich kierował oraz sprawdzone zostanie, czyli byli pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających - przekazał mł. asp. Paweł Klimek z policji w Gostyninie.

Na miejsce zdarzenia przybył prokurator z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie. Policjanci pod jego nadzorem wykonywali dalsze czynności