Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wjechał autem w grupę ludzi na chodniku. Trzy osoby trafiły do szpitala
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.04.2024 21:53

Wjechał autem w grupę ludzi na chodniku. Trzy osoby trafiły do szpitala

radiowóz
Fot. (zdj. ilustracyjne) policja.pl

W Warszawie w sobotę (13.04) doszło do groźnego incydentu. Nieznany kierowca wjechał w grupę ludzi stojących na chodniku. Do zdarzenia doszło na Pradze-Północ. Stołeczni policjanci wystosowali apel do świadków zdarzenia.

Warszawa: samochód wjechał w grupę ludzi

W nocy z soboty (13.04) na niedzielę (14.04) na ul. Szwedzkiej w Warszawie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Policja została poinformowana, iż samochód kierowany przez nieznanego mężczyznę wjechał w grupę ludzi stojących na chodniku.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Niektóre z potrąconych osób potrzebowały pomocy medycznej. Co wiadomo w tej sprawie?

Policjantka ostrzega Polaków. Tak złodzieje znaczą mieszkania

Trzy osoby trafiły do szpitala

Zdarzenie miało miejsce o godz. 23.40. Pojazd z nieznanych przyczyn wjechał na chodnik, na którym stała grupa osób. Trzy osoby trafiły do szpitala, po badaniach dwie z nich zostały zwolnione do domów - przekazała kom. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z portalem gazeta.pl.

ZOBACZ: Nie żyje 20-letni motocyklista. Dostał mandat, zginął chwilę później

Policjanci obecni na miejscu zdarzenia natychmiast zabezpieczyli monitoring. Obraz uwieczniony przez kamery pomoże nie tylko ustalić to, w jakich okoliczności wjechania samochodu na chodnik. Nagrania są kluczowe do ustalenia, co zrobił kierowca już po potrąceniu grupy przechodniów.

Policja apeluje do świadków zadarzenia

W wyniku potrącenia przez samochód do szpitala trafiły szpitala. Trzecia z osób, która musiała zostać pod opieką lekarzy, odniosła obrażenia, które nie zagrażają jej życiu.

ZOBACZ: Nie rób tego na balkonie. Kara to nawet 500 zł

Warszawscy policjanci pracujący nad sprawą potrącenia grupy osób stojących na chodniku wystosowała apel. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia. - Jeżeli ktokolwiek widział tę sytuację, proszony jest o przekazanie informacji policji - dodała kom. Małgorzata Wersocka.

Źródło: gazeta.pl