Goniec.pl > Polska > Weszła do sklepu wspólnie z dzieckiem. Oburzające, co zrobiła chwilę później. Policja prosi o pomoc
Piotr Dutka
Piotr Dutka 15.12.2022 08:02

Weszła do sklepu wspólnie z dzieckiem. Oburzające, co zrobiła chwilę później. Policja prosi o pomoc

Policja Katowice
Policja Katowice

Katowicka policja poszukuje pewnej kobiety podejrzewanej o kradzież drogich kosmetyków w jednej z lokalnych drogerii. Jej zachowanie zarejestrowany kamery monitoringu. Poszukiwana weszła do sklepu z dzieckiem w wózku. Funkcjonariusze proszą o pilną pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety.

Kryminalni z VI komisariatu w Katowicach prowadzą szczegółowe czynności w sprawie kradzieży kosmetyków, do której doszło 18 października 2022 r. w sklepie kosmetycznym przy ulicy 3 Maja 30 w Katowicach.

Podejrzewana kobieta tuż po wejściu do sklepu ukradła kosmetyki o wartości prawie 520 złotych. Jej wizerunek zarejestrował sklepowy monitoring.

Weszła do sklepu i zrobiła oburzającą rzecz. Wszystko się nagrało

Wiadomo, że momencie popełniania przestępstwa weszła do sklepu wspólnie ze swoim malutkim dzieckiem znajdującym się w wózku.

Katowicka policja prosi o niezwłoczną pomoc wszystkie osoby, które widziały moment kradzieży, lub znajdą podejrzaną kobietę. Wydała w tej sprawie specjalny komunikat.

Policja Katowice

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać kobietę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 5047 85 138 83 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Jak poinformowała tamtejsza komenda, mundurowi gwarantują pełną anonimowość dla osoby, która przyczyni się do schwytania sprawczyni przestępstwa.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Katowicka Policja