Goniec.pl

Facebook.com/112press

Węgry: Polska rodzina brała udział w śmiertelnym wypadku. Dzieci trafiły do szpitala, mama nie żyje

25 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Węgry: 38-letnia Polka zginęła, a jej dzieci trafiły do szpitala. Serwis 112press.hu poinformował o tragicznym zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką. Wakacje polskiej rodziny zamieniły się w prawdziwy horror.

Polka zginęła na Węgrzech. 38-latka siedziała za kierownicą auta osobowego. W pojeździe oprócz niej znajdowały się jeszcze jej córka i syn.

Węgry: polska rodzina brała udział w śmiertelnym wypadku, nie żyje kobieta

W pobliżu węgierskiej miejscowości Zalalovo polska rodzina brała udział w wypadku ze skutkiem śmiertelnym. 38-letnia matka i dwoje jej dzieci jechała rano w sobotę 25 czerwca drogą nr 86.

W pobliżu Zalalovo polska rodzina jadąca samochodem osobowym zderzyła się z ciężarówką. O tragicznym wypadku na Węgrzech poinformował serwis 112press.hu. Nagranie z miejsca wypadku pokazuje skalę zderzenia pojazdów.

38-letnia Polka siedząca za kierownicą osobówki zginęła na miejscu. Służby wezwane na miejsce zdarzenia nie były w stanie pomóc matce dzieci siedzących z tyłu pojazdu.

Zamiast na wakacje trafili do szpitala

Mało kto, pakując się na wakacje, przewiduje, że zamiast do wymarzonego kurortu trafi na szpitalne łóżko. Dwoje dzieci biorących udział w sobotnim wypadku na Węgrzech postawionych zostało w tej krytycznej sytuacji.

Ich mama zginęła na miejscu, ale dzieci przeżyły zderzenie z samochodem ciężarowym. Wiek poszkodowanych dzieci to sześć i osiem lat. 6-letnia dziewczynka może mówić o sporym szczęściu, gdyż z wypadku wyszła zaledwie z siniakami i zadrapaniami. Trafiła do szpitala w Zalaegerszegu.

Jej ośmioletni brat miał nieco mniej szczęścia. Chłopczyk leczony jest w szpitalu w Peczu. Drugie z dzieci zmarłej na Węgrzech Polki doznało urazu czaszki, ma liczne złamania oraz stłuczenia.

Kierowca ciężarówki skomentował zderzenie z samochodem polskiej rodziny

Schemat klasycznego zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym ponownie się wypełnił. Kierujący TIR-em nie odniósł żadnych obrażeń w tragicznym wypadku.

Mężczyzna siedzący za kierownicą ciężarowej Scanii zabrał głos w sprawie tragedii na węgierskiej drodze. - Wszystko działo się bardzo szybko, mogłem tylko trzymać się kierownicy, która w pewnym momencie wymknęła mi się spod kontroli - powiedział kierowca.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Jarosław Kaczyński był w Toruniu i pochwalił się swoimi przemyśleniami. Długi to dla prezesa PiS nie problem

  • Wakacje 2022 rozpoczęły się tragicznie, nie żyją już dwie osoby. Bilans będzie tylko rosnąć

  • Kryształy z PRL są poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprzedaj je i zarób duże pieniądze

Źródło: fakt.pl, 112press.hu

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Takie słowa ludzie mówią bliskim tuż przed śmiercią. Ratownik zabrał głos
Czytaj więcej >

Wiadomości

Policja z całej Polski szuka tego mężczyzny. Oburzające, czego miał się dopuścić
Czytaj więcej >

Polska

Zatrważające znalezisko podczas prac budowlanych. Na miejscu zaroiło się od służb
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ofiarowała na pogrzeb babci wszystkie oszczędności. Ksiądz bezlitośnie zemścił się podczas mszy
Czytaj więcej >

Polska

Nadchodzi potężne załamanie pogody, zacznie się już za chwilę. Dwucyfrowy mróz i śnieżyce
Czytaj więcej >

Wiadomości

Chciała się wypisać z Kościoła, trudno uwierzyć, czym straszył ją ksiądz. Padły oburzające słowa
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]