Goniec.pl > Polska > Warszawa. Zakrwawiony mężczyzna w autobusie w Wawrze
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 04.01.2022 11:41

Warszawa. Zakrwawiony mężczyzna w autobusie w Wawrze

Autobus
wtp.waw.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Do zdarzenia doszło około godziny 22:00, na ulicy Korkowej w Wawrze, w okolicy przystanku autobusowego Łysakowska 02. Jak informuje portal warszawawpigulce.pl, z relacji świadków wynika, że mężczyzna biegł środkiem ulicy łapiąc się za klatkę piersiową, a gonić go miały dwie osoby - kobieta oraz mężczyzna. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Poszkodowany według świadków miał rany kłute.

- Na ulicy Korkowej, w autobusie linii 173 znajdował się mężczyzna, który krwawił. Kierowca wezwał do niego pogotowie, które zabrało go do szpitala. Okoliczności, w jakich doznał ran, są wyjaśniane przez funkcjonariuszy. Dopiero dzisiaj będzie możliwość wykonania czynności z poszkodowanym mężczyzną - powiedziała w rozmowie z Goniec.pl Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji VII w Warszawie.

W poniedziałek wieczorem, kierowca autobusu miejskiego linii 173 zauważył w pojeździe zakrwawionego mężczyznę. Na miejsce został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Poszkodowany trafił do szpitala. Funkcjonariusze mają wyjaśnić, co się dokładnie stało tamtego wieczoru w Wawrze.

Jak podkreśla, do zdarzenia na pewno nie doszło w autobusie miejskim. Mężczyzna wsiadł do niego już ranny. Policjanci prowadzą czynności do zdarzenia, które miało się przyczynić do tej sytuacji.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Warszawy lub Mazowsza, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: goniec.pl, "warszawawpigulce.pl"