Goniec.pl

KP PSP Szczytno

Tragedia na Mazurach. Osobówka wbiła się w TIR-a. Nie żyją dwie osoby

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Nie żyją dwie osoby, które uczestniczyły w tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 58 w okolicy Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie). W poniedziałkowych godzinach porannych osobówka zderzyła się z jadącym samochodem ciężarowym. Do wypadku przyczyniła się śliska nawierzchnia oraz trudne warunki pogodowe.

Szczytno. Zderzenie osobówki z tirem. Nie żyją dwie osoby

W poniedziałkowych godzinach porannych. tuż po godzinie 8, lokalne służby otrzymały wezwanie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 58 między Jedwabnem a Olsztynkiem niedaleko Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie ). Policjanci usłyszeli informację o zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 43-letni mężczyzna oraz 30-letnia kobieta, którzy podróżowali osobówką. Kierowcy pojazdu ciężarowego oraz podróżującemu wraz z nim 8-letniemu dziecku szczęśliwie nic się nie stało.

Wiele wskazuje na to, że ofiarami poniedziałkowego wypadku byli mieszkańcy powiatu szczycieńskiego.

Według wstępnych ustaleń policji, mężczyzna zasiadający za kierownicą osobowej skody będąc na łuku drogi wpadł w poślizg i nie mogąc zapanować nad pojazdem wjechał w prawidłowo jadącą ciężarówkę.

- Bardzo ciężkie warunki na drogach. Strażacy apelują o zachowanie ostrożności! - napisało w mediach społecznościowych KP PSP Szczytno, zamieszczając zdjęcia z miejsca wypadku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Twitter/KP PSP Szczytno/polsatnews.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Pokazał zdjęcie śniadania w polskim szpitalu i się zaczęło. Internauci nie mogli się powstrzymać
Czytaj więcej >

Polska

Fryzjerka otrzymała 304 tys. zł zasiłku. ZUS chciał ją pozbawić tej kwoty, ale przedsiębiorczyni wygrała w sądzie
Czytaj więcej >

Polska

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Przed nami dynamiczne dni w pogodzie. Najpierw burze, później eksplozja ciepła
Czytaj więcej >

Wiadomości

Bydgoszcz. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Obrembska. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zielona Góra. Dramatyczne znalezisko koło szpitala. Nie żyje 41-letni pacjent
Czytaj więcej >
Eryk Błaszak

Między Mickiewiczem a Słowackim zasiadam na widowni spektaklu politycznego, by przekazywać dzieje polsko-polskiej miłości. Wszak nie ma większych proroków niż w kraju nad Wisłą.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]