Goniec.pl

Policja/ poszukiwani mężczyźni

Kradzież puszki w trakcie finałowego dnia WOŚP. Policja poszukuje mężczyzn

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy dopuścili się kradzieży puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w jednym ze sklepów w Gdańsku. Służby upubliczniły wizerunki złodziei.

Gdańsk. Kradzież puszki w sklepie

Do opisywanego zdarzenia doszło w niedzielę 29 stycznia w sklepie przy ulicy Droszyńskiego w Gdańsku. Mężczyźni zabrali umiejscowioną przy jednej z kas puszkę, do której kupujący wrzucali datki na rzecz wsparcia Fundacji Jerzego Owsiaka.

Policja dąży do ustalenia tożsamości sprawców tej kradzieży. Niestety na ten moment nie udało się ich zidentyfikować. – Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn, proszony jest o kontakt z policją pod alarmowy numer 112 – oznajmia młodszy aspirant Marek Kobiałko z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Wszyscy, którzy rozpoznają poszukiwanych mężczyzn, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19. Informacji można udzielić telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 477411222, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres [email protected].

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Mężczyzna rzucił się na jadący pociąg, wszystko zaplanował. Nagranie z Polski obiegło sieć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mężczyzna potrącił kobietę na pasach. Zawiózł ją do szpitala i rozpłynął się w powietrzu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ksiądz miał bić i poniżać ministrantów. 13-letni Krystian postanowił walczyć, sprawa trafi przed sąd
Czytaj więcej >

Wiadomości

Niecodzienne nagranie z plaży w Gdyni. Niespodziewani goście wywołali panikę
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nowy Targ. Nie żyje 33-latka w ciąży. Mąż kobiety zamieścił w sieci poruszający wpis
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nowe informacje ws. zaginionego małżeństwa. "Pojechali polską taksówką"
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]