Goniec.pl > Życie > W sypialni córek zamontowała ukrytą kamerę. Nagranie hitem internetu
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 11.07.2023 21:04

W sypialni córek zamontowała ukrytą kamerę. Nagranie hitem internetu

tiktok
TikTok/@jennyjennypowpow

Elektroniczna niania to urządzenie, które pozwala monitorować dziecko pod nieobecność rodzica. Jakież zdziwienie pojawiło się na twarzy Jennilyn Powers, jednej z użytkowniczek TikToka, gdy zobaczyła co jej małe córki wyprawiają kiedy mama nie patrzy. Jedna z dziewczynek szarpie drugą za włosy i mocno potrząsa. Następnie kładzie się do łóżeczka i udaje, że śpi. Filmik okazał się hitem internetu.

Relacje z rodzeństwem bywają burzliwe

Każdy kto ma rodzeństwo wie, że relacje z nim nie zawsze są usłane różami. Ba, bywają wręcz bardzo burzliwe. Najczęściej jednak tylko w dzieciństwie. Dowodem takiej postawy jest jeden z filmików, który pojawił się na TikToku. Nagranie bardzo szybko obejrzało prawie 15 milionów internautów. Nie zabrakło oczywiście ich reakcji i komentarzy w związku z tym co zobaczyli. Te bliźniaczki wywołały niemałą dyskusję w sieci.

TVN ma poważny problem. Niedługo kanały znikną z anteny?

Te bliźniaczki mają bardzo burzliwą relację

Elektroniczna niania to urządzenie, które pozwala czuwać nad swoimi pociechami, kiedy nie ma nas przy nich możliwe jak najbliżej. Jennilyn Powers, autorka nagrania, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka, również z powodzeniem używa tego sprzętu. 

Kiedy zobaczyła jednak, co robią jej córeczki wyprawiają pod jej nieobecność, mocno się zdziwiła. Jedna z dziewczynek szarpie drugą za włosy i mocno potrząsa, aby za chwilę położyć się grzecznie do swojego łóżka w smaczny sen.

Internauci komentują

Autorka nagrania, a także mama dziewczynek, aby udowodnić, że te na co dzień nie kłócą się aż tak bardzo i potrafią spędzać ze sobą czas w siostrzanej miłości, udostępniła również nagranie z innego dnia, na którym widać jak bliźniaczki przytulają się do siebie słodko i głaszczą po plecach. Jak widać, ich relacja jest bardzo zmienna, jak to w tym wieku bywa.

Nagranie z wyczynami dziewczynek doczekało się wielu komentarzy, a oto niektóre z nich: "Rozumiem... Moje dzieci mają teraz pięć lat i wciąż toczą tę samą walkę, jakby brały udział w zapasach, a potem kochały się, jakby nic się nie stało", "Trzeba uważać, żeby nie zrobiła jej krzywdy", "Czy wszystkie bliźniaczki takie są? Moje bliźniaki robiły to samo!", „Zawsze trzeba mieć na swoje dzieci oko” - komentują internauci.