Goniec.pl > Polska > W okolicach Płocka z Wisły wyłowiono dwa ciała
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 02.09.2021 12:28

W okolicach Płocka z Wisły wyłowiono dwa ciała

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
pixabay.com/AndrzejRembowski (zdjęcie ilustracyjne)

Policja otrzymała zawiadomienie o zwłokach, które znajdowały się w Wiśle, niedaleko Płocka. Po kilku godzinach służby wyłowiły z rzeki kolejne ciało. Nad obiema sprawami pracuje już prokuratura. Trwa ustalanie okoliczności, w jakich zginęli mieszkańcy. Pojawił się komunikat Komendy Miejskiej w Płocku.

Wędkarze zawiadomili policję o znalezieniu zwłok w rejonie przystani wodnej w miejscowości Brwilno pod Płockiem. Służby, które pojawiły się na miejscu, wyłowiły ciało z rzeki. Nadal jednak nie potwierdzono tożsamości zmarłego. Wiadomo, że to mężczyzna w wieku około 50 lat.

– Będziemy ustalać tożsamość, a także okoliczności i przyczynę śmierci tego mężczyzny – poinformowała podkom. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Pracę policji nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Płocku. Po kilku godzinach służby mundurowe dokonały kolejnego makabrycznego odkrycia. Funkcjonariusze ujawnili następne ciało w okolicach miejscowości Nowy Duninów pod Płockiem. Zwłoki zauważono podczas patrolu.

Dwa ciała wyłowione przez policję

Ciało kolejnego mężczyzny zostało zauważone z policyjnego helikoptera. W tym przypadku służby mundurowe także nie potwierdziły jeszcze tożsamości zmarłego. Rzeczniczka funkcjonariuszy powiadomiła, że konieczna będzie identyfikacja zwłok.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Tożsamość mężczyzny nie jest na tę chwilę znana. Konieczna będzie identyfikacja – wyjaśniła podkom. Lewandowska.

Na miejscu czynności rozpoczęła Prokuratura Rejonowa w Gostyninie. W obu przypadkach służby mundurowe prowadzą czynności, które mają wyjaśnić okoliczności, w których zginęli obaj mężczyźni.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt.pl