Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Tvn

Tvn

studio TVN24 dziennikarze
04.11.2023 08:21 Komiczny telefon w "Szkle kontaktowym". Prowadzący ledwo powstrzymali śmiech

Widz TVN zadzwonił do Szkła Kontaktowego i w niecodzienny sposób wykorzystał swoje 60 sekund na antenie. Prowadzący wydanie z trudem powstrzymywali śmiech. Pan Jan z Bielsko-Białej z wielkim zaangażowaniem zaśpiewał do słuchawki telefonu piosenkę o Donaldzie Tusku. Dziennikarze nawet nie próbowali mu przerwać.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
02.11.2023 10:04 Piotr Kraśko czekał na sam koniec "Faktów". Przekazał smutne informacje

Niecodzienne sceny w “Faktach” TVN. Środowe wydanie serwisu, które poprowadził Piotr Kraśko, zakończyło się w naprawdę poruszający sposób. Dziennikarz najpierw przekazał widzom szczególne wieści, a następnie z jego ust padły wymowne słowa. - Naprawdę trudno uwierzyć… - mówił, podczas gdy w jego oczach szkliły się łzy.

Diana Rudnik "Fakty" TVN
25.10.2023 22:42 Potężny cios dla TVN. Za pomyłkę w "Faktach" stacja zapłaci ogromną grzywnę

Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii Telewizji nie zamierza odpuścić stacji TVN. Po tym, jak ostatnio na nadawcę nałożono karę za emisję jednego z polskich filmów, Maciej Świrski wytacza kolejne działa. Tym razem amerykańskie medium musi zapłacić aż 80 tysięcy złotych. Za co ta drakońska grzywna?

TVN
22.10.2023 11:07 KRRiT wygrała w sądzie z TVN. Stacja musi zapłacić dużą karę

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ponownie uderza w TVN. Tym razem środki są naprawdę dotkliwe, bo stacja będzie musiała zapłacić karę w wysokości 20 tys. zł. Sprawa stała się na tyle poważna, że otarła się sąd, ale ten tym razem przychylił się do stanowiska KRRiT. Co ciekawe, amerykański nadawca idzie na zwarcie i znów zamierza wyemitować materiał, który był kością niezgody. O co chodzi?

Aleksander Kwaśniewski "Fakty" TVN
13.10.2023 20:12 Aleksander Kwaśniewski nie gryzł się w język w "Faktach" TVN. Ważny apel do Polaków

W piątek, tuż przed nastaniem ciszy wyborczej, TVN przygotował dla swoich widzów nie lada gratkę. Wieczorne wydanie “Faktów” zostało wydłużone do 50 minut, ale to nie wszystko. W samym środku serwisu prowadzący program Grzegorz Kajdanowicz zapowiedział niespodziewanego gościa, którym okazał się być były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Z ust polityka padły wiele mówiące słowa.

Danuta Holecka
13.10.2023 13:30 Nagła decyzja TVP tuż przed ciszą wyborczą. Widzowie nie mogli się spodziewać

Zbliżające się wielkimi krokami wybory parlamentarne powodują duże zmiany w ramówkach telewizyjnych. Już od północy w całej Polsce trwać będzie cisza wyborcza. Z tej okazji główne stacje telewizyjne na czele z TVP podjęły decyzję, która z pewnością zaskoczy odbiorców. Wszystko wydarzy się już dziś wieczorem.

Wiadomości
26.09.2023 21:13 Zaskakujące sceny w "Wiadomościach" TVP. "Mają swoich widzów za idiotów"

“Wiadomości” TVP zaatakowały dziennikarzy TVN-u. Poszło o materiał konkurencyjnej stacji na temat afery wizowej. Reporter telewizji publicznej wprost zapytał czy TVN ma swoich widzów za idiotów.

Anita Werner, Danuta Holecka
22.09.2023 17:29 [TYLKO U NAS] Fatalne informacje dla TVP. Polacy zadecydowali, na Woronicza nie będą zadowoleni

Co jakiś czas zarówno “Fakty” TVN, jak i “Wiadomości” TVP chwalą się wspaniałymi wynikami oglądalności, świadczących o rzekomej sympatii widzów. Nic więc dziwnego, że z tych przechwałek ciężko rzetelnie wywnioskować, który z serwisów jest wśród Polaków absolutnym “numerem jeden”. Portal Goniec.pl postanowił więc raz na zawsze rozstrzygnąć trwający spór i z pomocą agencji SW Research sprawdzić, któremu z programów informacyjnych bardziej ufają telewidzowie. Jak wyszło? Jedno jest pewne, wygrany zdecydowanie przebił konkurencję.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
14.09.2023 15:09 "Fakty" TVN nie czekały ani chwili. Już na początku uderzyły w TVP

Pojedynek “Fakty” TVN kontra “Wiadomości” zdaje się nie mieć końca. Ta najdłuższa batalia w historii polskich mediów zatacza coraz szersze kręgi i wchodzi na zupełnie nowe poziomy. Nie ma takiego tematu, którego oba serwisy nie potrafiłyby wykorzystać do ataku na siebie nawzajem. Tym razem do ofensywy przystąpił amerykański nadawca, który wbił konkurentowi ogromną szpilę przy okazji tzw. afery wizowej.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
13.09.2023 08:20 Piotr Kraśko czekał do ostatniej chwili "Faktów" TVN. Zakpił z Kaczyńskiego

Zdaje się, że najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości jeszcze przez długi czas nie będzie schodził z ust obywateli. Nieustające przeróbki, mające na celu kpiny z klipu, w którym Jarosław Kaczyński odprawia z kwitkiem niemieckiego dyplomatę, mnożą się na potęgę, a to jest mocno w smak krytykom partii rządzącej. Zainspirowane prześmiewczymi filmikami poczuły się m.in. “Fakty” TVN i to do tego stopnia, że stworzyły osobny materiał, uderzający w prezesa PiS. Jego autorem nie mógł być kto inny, jak naczelny satyryk TVN, Maciej Mazur.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
11.09.2023 20:50 Piotr Kraśko nie żałował sobie na koniec "Faktów" TVN. Uderzył w polskich piłkarzy

Polska reprezentacja w piłce nożnej nie tylko podczas meczu z Albanią nie miała lekko. Po kompromitującej klęsce piłkarze stali się przedmiotem kpin nie tylko zniesmaczonych kibiców, ale i stacji TVN. W poniedziałkowych “Faktach” po mistrzowsku zrównano naszych zawodników z ziemią, nie zostawiając na nich suchej nitki. Wiele wskazuje na to, że autorzy materiału potraktowali sportowców tak ostro, że materiał wycięto z transmisji w sieci.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
23.08.2023 16:24 Piotr Kraśko nie mógł sobie darować. W "Faktach" zakpił z polskiej policji

Piotr Kraśko jest zdecydowanie jednym z tych prezenterów “Faktów” TVN, którzy od ironii raczej nie stronią. Nie inaczej było we wtorkowym wydaniu serwisu, w którym to dziennikarz bezbłędnie zakpił z sytuacji, jaka spotkała Michała Kołodziejczaka. Co więcej, żart był na tyle trafiony, że rozbawił nawet samego lidera AgroUnii, siedzącego akurat w studiu obok. Mniej do śmiechu musiało być za to służbom, najwyraźniej nieudolnie śledzącym polityka.

screen z "Wiadomości" TVP
30.07.2023 09:31 "Wiadomości" TVP bez hamulców. Zapomnieli, że "rodzina to świętość"?

Czyżby w miarę zbliżania się do wyborów i wątpliwej przewagi sondażowej PiS atmosfera na Wiertniczej stawała się coraz bardziej nerwowa? Od tygodni bowiem TVP na tapet bierze już nie tylko polityków opozycji z Donaldem Tuskiem na czele, ale także konkurencyjny TVN. Nie inaczej było w sobotnim wydaniu "Wiadomości", w którym wykorzystano fakt aresztowania byłego prezesa zarządu Fundacji TVN. Oburzające, do czego przy okazji uciekł się publiczny nadawca.

tvn PiS
29.07.2023 14:29 Były prezes Fundacji TVN zatrzymany. Pod siedzibą stacji pojawili się politycy PiS

Pod siedzibą TVN pojawili się politycy PiS. Nie stanęli jednak pod budynkiem w oczekiwaniu na wizytę w jednym z programów. Padły mocne słowa i oskarżenia wobec dziennikarzy. Wszystko po aresztowaniu Rafała Rz., byłego prezesa zarządu Fundacji TVN. Jest reakcja Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.

Joanna z Krakowa
27.07.2023 12:35 Tak wyglądał PiS-owski "przekaz dnia" ws. Joanny z Krakowa. "Wykorzystano osobę z zaburzeniami"

Wydało się, co zawierał "przekaz dnia" PiS-u ws. Joanny z Krakowa. W instrukcji kierowanej do polityków partii rządzącej padły konkretne zalecenia. Poinformowano, że naciski należy kłaść na manipulację ze strony TVN-u, a także przypisywanie opozycji winy za "piekło kobiet". 

logo TVN, screen z "Wiadomości"
26.07.2023 12:40 W "Wiadomościach" nagle wypalili o TVN. Po latach "odkryli", co oznacza słynny skrót

Redakcja “Wiadomości” nie daje za wygraną i kontynuuje wojnę z konkurencyjnym TVN. We wtorkowym wydaniu serwisu po raz kolejny więc zaatakowano amerykańskiego nadawcę, a przy okazji także Donalda Tuska. W materiale dotyczącym rzekomych kłamstw i manipulacji stacji z Wiertniczej pochylono się nie tylko nad dowodami świadczącymi o zakłamaniu nadawcy, ale także nad ujawnieniem, co tak naprawdę oznacza skrót TVN. Sęk w tym, że twórcza interpretacja funkcjonuje w przestrzeni publicznej już co najmniej kilkanaście lat.

screen z "Faktów" TVN
21.07.2023 21:51 "Fakty" TVN mistrzowsko zakpiły z TVP. W 3 minuty obnażyli całą prawdę

Ciąg dalszy sporu między “Faktami” TVN a “Wiadomościami” TVP. W najnowszej odsłonie konfliktu oba serwisy uderzają w siebie, przy okazji opisywania sprawy pani Joanny z Krakowa, która miała zażyć tabletki wczesnoporonne. Telewizja Polska już ogłosiła kobietę marionetką opozycji i amerykańskiego nadawcy, a ten nie pozostał jej dłużny. W piątkowym wydaniu swojego sztandarowego programu informacyjnego, TVN za pomocą Macieja Knapika zrównał prorządową narrację z ziemią.

screen "Jak oni kłamią"
12.07.2023 09:02 TVP Info chciało obnażać "kłamstwa TVN". Nowy program okazał się być klęską

Wraz z początkiem lipca na antenie TVP Info ruszył nowy program zatytułowany “Jak oni kłamią”. Format ten miał być skutecznym orężem wymierzonym w TVN, za pomocą którego gwiazdy państwowej telewizji demaskować będą rzekome kłamstwa i manipulacje “Faktów”, ale coś ewidentnie nie zagrało. Choć sama TVP chwali się “entuzjastycznym przyjęciem” nowej propozycji, przeczą temu konkretne dane. Czyżby widzowie mieli już dość plemiennej wojny między stacjami?

TVN
10.07.2023 15:22 TVN ma poważny problem. Niedługo kanały znikną z anteny?

TVN ma powody do obaw? Wszystko za sprawą kłopotów z oczekiwaniem na przedłużenie koncesji na nadawanie. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji od siedmiu miesięcy nie może się w tej sprawie zdecydować. Aż trzy kanały znikną z anteny?

Danuta Holecka i Piotr Kraśko
07.07.2023 14:33 "Wiadomości" TVP tylko na to czekały. Danuta Holecka publicznie wytknęła to Piotrowi Kraście

Po raz kolejny okazuje się, że “Wiadomości” TVP nie żywią żadnego sentymentu do swojej dawnej głównej twarzy, czyli Piotra Kraśki. Po tym, jak zapowiedział on w środowych “Faktach” materiał o wyroku ws. byłego członka PiS, Artura Zawiszy, który jeździł autem mimo sądowego zakazu, dawny pracodawca dziennikarza nie omieszkał wytknąć mu hipokryzji, przypominając, że sam prowadził auto bez “prawka”. Jakby tego było mało, Kraśce wytknięto także niepłacenie podatków. Czy gwiazdor TVN odpowie równie ostro?

Mateusz Morawiecki
07.07.2023 12:48 Mateusz Morawiecki nawiązał do żartów z Pinokiem. TVN był bezlitosny

Podczas rozmowy z internautami Mateusz Morawiecki dostał pytanie o memy i przeróbki swojego wizerunku w stylu Pinokia jako nawiązanie do mówienia nieprawdy. Premier zapewniał o swoim dystansie i potrzebie śmiechu. TVN24 postanowiło wystawić Morawieckiego na próbę i opublikowało satyryczny materiał.

Piotr Kraśko
04.07.2023 12:48 Zaskakujące zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko czekał do ostatniej chwili

Piotr Kraśko poprowadził poniedziałkowe wydanie „Faktów”, które miało nieco zaskakujące zakończenie. Prezenter czekał do samego końca, aby pochwalić się widzom pewnymi informacjami. Nie krył swojej dumy i zadowolenia, wymownie gestykulując. O co chodziło?

TVP info
04.07.2023 10:07 W TVP jak w studiu "Faktów". W sieci wrze po premierze programu "Jak oni kłamią"

Nowy program TVP prowadzony przez Adriana Klarenbacha nosi tytuł „Jak oni kłamią” i swoją grafiką nawiązuje do „Faktów” TVN. Prowadzący jednocześnie uderza również w swoją dawną koleżankę, z którą kiedyś prowadził program. Internauci nie zostawiają suchej nitki.

Mateusz Morawiecki
01.07.2023 18:42 Mateusz Morawiecki zaatakował TVN. Stacja błyskawicznie odpowiedziała

Niechęć polityków Prawa i Sprawiedliwości do TVN-u to żadna nowość. Wyjątkowo zaciekły w swoich atakach pod adresem rozgłośni jest premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu podczas sobotniej (1 lipca) konferencji prasowej bezlitośnie uderzył w stację, porównując ją do komunistycznych mediów. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Wiadomości TVP
01.07.2023 12:58 TVP Info idzie na wojnę z TVN. Rusza program "Jak oni kłamią"

TVP w "Wiadomościach" specjalizuje się w pokazywaniu osobliwego obrazu polskiej rzeczywistości, jednak włodarze z Woronicza ani myślą o posypaniu głowy popiołem. Zapowiedzieli, że skupią się na propagandzie realizowanej przez konkurencję, a aby znaleźć ku temu odpowiednio szerokie audytorium, uruchomiono nowy program. Na antenę TVP Info wejdzie już w poniedziałek. Jak zapowiedziano go w "Wiadomościach"?

"Fakty" TVN Diana Rudnik
23.06.2023 19:37 Wielka wpadka w "Faktach" TVN. Diana Rudnik musiała się tłumaczyć

Widzowie “Faktów” TVN byli świadkami fatalnej wpadki. Diana Rudnik musiała ich przeprosić, gdyż nie zobaczyli części materiału na temat implozji łodzi podwodnej. Pracownik techniczny będzie miał problemy, tego jeszcze nie grali.

Danuta Holecka Piotr Kraśko
06.06.2023 15:29 Piotr Kraśko na celowniku Wiadomości TVP. Jedną rzecz całkowicie przemilczano

Piotr Kraśko stał się antybohaterem Wiadomości TVP. W poniedziałkowym wydaniu Danuta Holecka zapowiedziała materiał “Medialni rzecznicy Tuska”, gdzie uderzono w prowadzącego Faktów TVN. Doszło jednak do manipulacji, dziennikarze zapomnieli poinformować widzów o jednej ważnej rzeczy.

Monika Olejnik marsz
06.06.2023 12:15 Monika Olejnik straciła cierpliwość, TVP ma kłopoty. "Wystąpiłam do sądu o egzekucję"

Monika Olejnik w mocnych słowach zaatakowała TVP. Telewizja Polska naraziła się manipulacją dotyczącą marszu 4 czerwca w Warszawie. Dziennikarka TVN nawiązała do wygranego z TVP wyroku i wskazała, że dziennikarze publicznej telewizji nie umieją liczyć nie tylko ludzi idących ulicami stolicy. Prowadząca “Kropki nad i” poczyniła kroki prawne.