Goniec.pl > Danuta Wałęsa

Danuta Wałęsa

Danuta Wałęsa

Lech Wałęsa
13.05.2023 08:29 Dotkliwa prawda o małżeństwie Lecha Wałęsy wyszła na jaw. "Czas na zmiany"

Lech Wałęsa określa siebie mianem człowiekiem starej daty i wyznaje zasadę tradycyjnego podziału obowiązków domowych. Zasada jest niezwykle prosta. - Żona w domu wszystko, a ja mam do domu donieść pieniądze - ujawnił w programie "Politycy od kuchni" były prezydent. Polityk zdradził też przykrą prawdę o swoim małżeństwie. - Czas na zmiany, ale za starzy jesteśmy na zmiany - mówił. Jak obecnie przebiega życie Danuty Wałęsy z historycznym liderem "Solidarności"?

Lech Wałęsa Jan Paweł II
07.05.2023 09:35 Lech Wałęsa zażartował przy papieżu. Reakcja Jana Pawła II mówi wszystko

Lech Wałęsa wrócił wspomnieniami do jednego ze spotkań z Janem Pawłem II. Były prezydent zdecydował się wtedy na żart, który… niekoniecznie przypadł papieżowi do gustu. Poszło o żonę, Danutę Wałęsę, którą papież Polak miał bardzo lubić. 

leszkeddddd
23.12.2022 21:11 Przejmujące wyznanie Lecha Wałęsy przed świętami. "Przenoszę się do wieczności"

22 grudnia minęła 32. rocznica dnia, w którym Lech Wałęsa został prezydentem Polski. Za dwa dni wypadają święta Bożego Narodzenia. Politykowi jednak daleko do świątecznej radości. W rozmowie z Super Expressem mówi o własnej śmierci.

Lech Wałęsa znów mówi o tym, że ma za mało pieniędzy. Obraził też swoją żonę i narzeka na wielkość własnej rodziny
07.12.2022 10:39 Lech Wałęsa znów mówi o tym, że ma za mało pieniędzy. Niebywałe, jak nazwał własną żonę

Lech Wałęsa przypomniał, że jego sytuacja finansowa jest zła. Były prezydent wprost przyznał, że zbankrutował i nie jest go stać nawet na świąteczne prezenty. Przy okazji tyrady niewdzięczności wobec bliskich, zwrócił uwagę, że ma "za dużą rodzinę". - I mnie szantażują - powiedział.Lech Wałęsa nie słynie z rozsądnych i powściągliwych wypowiedzi. Nie inaczej było i tym razem. W szczerym wyznaniu na łamach "Super Expressu" ponownie uderzył w swoją rodzinę.Najbardziej dostało się żonie Lecha Wałęsy. Danuta Wałęsa została opisana wyjątkowo niemiłym porównaniem. Były prezydent nie przestaje przypominać, że ledwo wiąże koniec z końcem, a wszystkiemu winni są jego bliscy. Wydaje się, że Lech Wałęsa nie widzi w sobie żadnej winy.

Niewielu wie, iż Danuta i Lech Wałęsowie mają za sobą dwa śluby.
23.10.2022 11:46 Niewielu wie, że Lech Wałęsa brał dwa śluby z Danutą. To nie jedyna tajemnica dotycząca małżeństwa

Już niebawem Danuta i Lech Wałęsowie obchodzić będą 53. rocznicę pożycia małżeńskiego. Na przestrzeni tych wszystkich lat ich relacja doświadczała wiele trudów i napięć, jednak pomimo pojawiających się utrapień, dziś jest wzorem dla niejednego małżeństwa. Niewielu jednak wie, iż była para prezydencka ma za sobą dwa śluby, na których gościli różni świadkowie.

Podczas 42 rocznicy obchodów porozumień sierpniowych Danuta Wałęsa rzucała gromy w kierunku PiS.
31.08.2022 17:03 Danuta Wałęsa zupełnie się nie hamowała, bezpardonowo uderzyła w PiS. Na koniec wręcz krzyczała

Podczas obchodów 42. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych głos zabrała Danuta Wałęsa, która nie szczędziła negatywnej krytyki skierowanej do obecnego obozu władzy. Wystąpienie miało charakter symboliczny, gdyż jej mąż z powodów zdrowotnych i osobistych pierwszy raz nie uczestniczył w uroczystościach.