Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Śrem. Zaginęła 11-letnia Kornelia. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 12.03.2023 13:18

Śrem. Zaginęła 11-letnia Kornelia. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

Kornelia Malujda
Facebook/Krzysztof Malujdy, KPP Śrem

Policjanci ze Śremu poszukują zaginionej Kornelii Malujdy z Nochowa (woj. wielkopolskie). 11-latka wyszła ze swojego domu w piątek nad ranem i już do niego nie wróciła. Ostatni raz widziana była w okolicy szkoły, do której uczęszcza. Funkcjonariusze i zrozpaczona rodzina proszą o pomoc w poszukiwaniach dziewczynki.

Śrem. Zaginęła 11-letnia Kornelia Malujda

Gdzie jest 11-letnia Kornelia Malujda z Nochowa? To pytanie od piątku zadają sobie policjanci ze Śremu oraz bliscy nastolatki, którzy drżą o jej bezpieczeństwo.

Dziewczynka ostatni raz widziana była w piątek 10 marca ok. godziny 7.50 w Śremie, gdzie uczęszcza na co dzień do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Kochanowskiego. W tym miejscu ślad po niej się urwał.

"Chłopaki do wzięcia". Wzięła ślub z uczestnikiem programu, ujawniła smutną prawdę

Policja publikuje rysopis i zdjęcia dziewczynki

Jak podają funkcjonariusze, poszukiwana ma około 160 cm wzrostu, średnią budowę ciała, ciemne włosy do ramion, okrągłą twarz oraz ciemne oczy.

W dniu, w którym zaginęła, ubrana była w czarne dresowe spodnie, czarną kurtkę do połowy uda, czarne sportowe buty, a na plecach miała zarzucony czarny plecak. Jej cechy charakterystyczne to aparat ortodontyczny i okulary korekcyjne.

KPP Śrem

Apel o pomoc w poszukiwaniach

Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Kornelii, proszone są o kontakt z policją w Śremie pod nr tel. 47 77 342 11 lub 112.

W akcję poszukiwawczą włączył się także facebookowy profil "SOS Zaginięcia", który opublikował zdjęcia dziewczynki.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Źródło: KPP Śrem