Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Warszawa > Serock. Zderzenie skutera z ciężarówką w Gąsiorowie. Lądował śmigłowiec LPR
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 15.02.2022 13:16

Serock. Zderzenie skutera z ciężarówką w Gąsiorowie. Lądował śmigłowiec LPR

Serock wypadek
KP PSP w Legionowie

- Kierujący samochodem ciężarowym zatrzymał się, by ustąpić pierwszeństwa innemu uczestnikowi ruchu. Wtedy w tył ciężarówki uderzył skuter. Mężczyzna kierujący jednośladem był reanimowany. Udało się przywrócić funkcje życiowe. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do jednego z warszawskich szpitali - przekazała w rozmowie z Goniec.pl mł. asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Starszy mężczyzna, który kierował skuterem był reanimowany przez kilkadziesiąt minut. Jego funkcje życiowe zostały przywrócone. Poszkodowany został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AKTUALIZACJA 13:15

We wtorek, po godzinie 12, doszło do zderzenia skutera z samochodem ciężarowym w miejscowości Gąsiorowo w gminie Serock. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca skutera jest reanimowany.

Jako pierwsza o zdarzeniu poinformowała "Gazeta Powiatowa". Do zdarzenia doszło na ulicy Grunwaldzkiej w Gąsiorowie. Z wstępnych ustaleń wynika, że samochód ciężarowy zatrzymał się żeby przepuścić inny pojazd. Kierujący jednośladem jest reanimowany.

Serock wypadek
PSP Legionowo

Na miejscu jest straż pożarna, policja, pogotowie oraz śmigłowiec LPR.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Warszawy lub Mazowsza, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl

Tagi: