Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Samochód dachował w kanale wypełnionym wodą. Nie żyją dwie osoby
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 06.12.2023 18:37

Samochód dachował w kanale wypełnionym wodą. Nie żyją dwie osoby

wypadek
Policja Lubelska

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę 6 grudnia przed południem w miejscowości Libiszów (woj. lubelskie). Samochód osobowy dachował i wpadł do kanału wypełnionego lodowatą wodą. Są ofiary śmiertelne.

Tragiczny wypadek w miejscowości Libiszów

Do wypadku doszło w środę 6 grudnia około godziny 11.30 w Libiszowie. Kierujący samochodem osobowym marki subaru jadąc z pasażerem przez teren leśny, nagle z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z gruntowej drogi wprost do zbiornika wodnego. Są ofiary śmiertelne.

Policja w najbliższym czasie będzie wyjaśniać dokładnie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Prowadzone jest postępowanie.

Od poniedziałku w Biedronce wyjątkowe produkty. Klienci będą walić drzwiami i oknami

Tragiczny wypadek w Libiszowie. Nie żyją 2 osoby

Kierujący Subaru jadąc przez teren leśny, stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował i wpadł do kanału wypełnionego lodowatą wodą. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby.

- Na miejsce zostały zadysponowane służby, jednak życia mężczyzn - mieszkańców powiatu włodawskiego w wieku 63 i 68 lat nie udało się uratować - przekazała komisarz Anna Kamola z Lubelskiej Policji.

Tragiczny wypadek. Auto wpadło do lodowatej wody

Strażacy, którzy zostali wezwani do tego zgłoszenia, wydobyli z wody samochód oraz kierowcę i pasażera. - Podjęto reanimację tych osób, jednak ich życia nie udało się uratować - poinformowały służby.

Mundurowi pod nadzorem prokuratury prowadzili oględziny na miejscu zdarzenia. W najbliższym czasie szczegółowe postępowanie ma wyjaśnić przyczyny tragedii.

12.png
Policja Lubelska