Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Przejechał 3-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 07.06.2024 21:06

Przejechał 3-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania

karetka
fot. Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach

Do dramatycznego zdarzenia doszło w piątek po południu w Zielonej Górze. Kierowca potrącił 3-letnią dziewczynkę, która była na spacerze z babcią, po czym uciekł z miejsca wypadku. Policja poszukuje kierowcy, w sprawie przesłuchiwana jest jedna osoba. 

Koszmarny finał spaceru

Dramatyczny w skutkach spacer swój finał miał w piątek 7 czerwca po godzinie 17. W centrum Zielonej Góry spacerowała starsza kobieta oraz jej 3-letnia wnuczka. Nagle dziecko zostało potrącone przez Volvo, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. 

Zgrzyt na konferencji premiera. Dziennikarz TV Republika zadał zaskakujące pytanie

Samochód przejechał po dziecku

Jak podaje dziennik Fakt, świadkowie wydarzenia zeznawali, że pojazd, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej przejechał po dziecku. Na miejsce szybko wezwano służby, dziewczynka została zabrana do szpitala. Nieznane są jej obrażenia oraz aktualny stan.

Policja znajdzie sprawcę

Policja poszukuje kierowcy Volvo. Funkcjonariusze zabezpieczyli już nagrania z monitoringu, udało im się także rozpoznać numery rejestracyjne samochodu. Zatrzymanie kierowcy to już tylko kwestia czasu. Na łamach lokalnych mediów policja radzi poszukiwanemu, że jedyne co może mu teraz pomóc w całej sytuacji, to samodzielne zgłoszenie się w najbliższej komendzie.