26-letnia mama zabiła córeczkę Żródło: pixabay.com, autor: fsHH

Poznań: 26-latka śmiertelnie ugodziła swoją córeczkę

Niewypowiedziana tragedia wydarzyła się w Poznaniu dzisiaj przed południem. Młoda mama dźgnęła swoją maleńką córeczkę nożem. Pomimo natychmiastowej pomocy udzielonej przez lekarzy, dziewczynka nie miała szans na przeżycie.

Dzisiaj przed południem poznańscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Kiedy przybyli na miejsce okazało się, że w mieszkaniu doszło do niebywałego dramatu.

- Po dotarciu na miejsce okazało się, że 26-letnia matka ugodziła nożem swoją 3-letnią córkę - mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji w rozmowie z Super Expressem.

Lekarze przegrali walkę o życie dziewczynki

Dziewczynka natychmiast została przewieziona do szpitala. Pomimo tego, że lekarze w trybie pilnym położyli ją na stole operacyjnym, pomoc zdała się na nic. Policja potwierdziła, że 3-latka zmarła na skutek poniesionych obrażeń.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji dodał również, że kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy. Obecnie prowadzone są czynności mające dokładnie wyjaśnić, jak doszło do śmiertelnego zajścia.

Cena pogrzebu w Polsce jest ogromna. Po śmierci rodzina może mieć problemCena pogrzebu w Polsce jest ogromna. Po śmierci rodzina może mieć problemCzytaj dalej

- 26-letnią matkę dziewczynki zatrzymaliśmy do wyjaśnienia. Sprawą zajmują się policjanci z komisariatu Poznań Grunwald oraz z KMP Poznań, którzy przejmą śledztwo - czytamy na Twitterze Andrzeja Borowiaka.

Sąsiedzi twierdzą, że do tej pory nigdy nie było problemów z 26-latką; kobieta nie miała również na swoim koncie żadnych oficjalnych konfliktów z prawem. Poza młodą mamą i jej córką w mieszkaniu na stałe mieszka również babcia.

Na ten moment policja nie udzieliła więcej informacji. Do sprawy będziemy wracać w miarę postępów w dochodzeniu KMP Poznań.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Rzecznik Wielkopolskiej Policji na Twitterze, Super Express

Następny artykuł