Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Potężna awaria w Biedronce. Klienci mieli kłopoty z aplikacją
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 28.02.2024 17:49

Potężna awaria w Biedronce. Klienci mieli kłopoty z aplikacją

biedronka logo szyld sklep
Iberion

Nowa wersja programu Biedronki zdaje się mieć poważne problemy. Klienci stracili ostatnio możliwość korzystania z aplikacji. Wielu z jej użytkowników zostało wylogowanych, po czym nie mogli się ponownie zalogować. Otrzymywali informacje o problemach serwera, a następnie nie otrzymywali kodu autoryzacyjnego, przez co stracili dostęp do zniżek. Jak skorzystać z rabatów bez aplikacji?

Awaria w Biedronce

Niedawno klienci mogli zapoznać się z nową wersją aplikacji popularnej sieci sklepów. Odświeżono nie tylko wystrój graficzny programu Biedronki, ale także wprowadzono nowe ułatwienia. Użytkownicy uzyskali dostęp do korzystania z udzielonych im w aplikacji dwóch, spersonalizowanych zniżek – można je sprawdzić w „Shakeomacie”. Ponadto za jej pomocą można także zapoznać się z gazetką sieci sklepów, oraz sprawdzić aktualne i najbliższe akcje promocyjne.

Klienci Biedronki zaskoczeni. Znaleźli to pod paletą z olejem

Aplikacja Biedronki przestała działać

Aplikacja ma jednak swoje wady. Jeśli kod klienta nie zostanie zeskanowany, podczas zakupów nie naliczą się zniżki dla posiadaczy karty “Moja Biedronka”. Do tego użytkownicy zostali ostatnio niemile zaskoczeni. W pewnym momencie program przestał działać. Klienci zostali wylogowani, a następnie mieli problemy z ponownym uruchomieniem aplikacji. Wymagana od nich próba autoryzacji kończyła się fiaskiem – do użytkowników nie docierały SMSY-y z kodem.

Awaria aplikacji Biedronka. Jak skorzystać ze zniżek?

W związku z awarią aplikacji Biedronki wiele osób zostało odciętych od zniżek i dopasowanych ofert. Warto jednak pamiętać, że brak możliwości zeskanowania kodu aplikacji nie oznacza, że nie możemy korzystać ze zniżek. W takiej sytuacji należy podać przy kasie numer telefonu, na który jesteśmy zarejestrowani w aplikacji. Dodatkowo zawsze możemy zeskanować fizyczną kartę „Moja Biedronka”.

 

Źródło: Radio ZET.