Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Portal GoWork.pl — najszybsza droga do skutecznej rekrutacji
Piotr Dutka
Piotr Dutka 09.02.2024 10:50

Portal GoWork.pl — najszybsza droga do skutecznej rekrutacji

Poszukiwanie pracy
mat. prasowe

Nie od dziś wiadomo, że najskuteczniejsze poszukiwania pracy to te, przy których wykorzystujemy różne kanały dotarcia do potencjalnych pracodawców. Lokalne gazety, słupy z ogłoszeniami, rozpytywanie znajomych — to wszystko wciąż ma ogromne znaczenie i pozwala znaleźć wymarzoną pracę. Niemniej, szukając zatrudnienia i to w najróżniejszych branżach, nie wolno pomijać Internetu. Strony z ogłoszeniami pozwalają pracodawcom najszybciej docierać do jak największej liczby potencjalnych pracowników. Serwis pracy GoWork.pl odwiedza miesięcznie około 4 mln unikatowych użytkowników. Nic dziwnego, że firmy chętnie publikują tu swoje ogłoszenia. Przegapienie takiej bazy potencjalnych kandydatów nie służy żadnej rekrutacji.

Oferty z każdej możliwej branży — praca stała, dodatkowa, zdalna i inna

Korzystanie z GoWork opłaca się też samym poszukującym zatrudnienia. Mogą liczyć na bogatą ofertę ogłoszeń z każdej części kraju i z każdej możliwej branży. Praca zdalna, hybrydowa, dodatkowa, mobilna, dla cudzoziemca, staż studencki — na GoWork czeka każda z możliwych form współpracy. W serwisie funkcjonują filtry, które pozwalają to wszystko sortować.

Kandydaci mogą wybrać lokalizację, branżę, stanowisko, typ umowy lub formę etatu. Szybkie filtrowanie, za jednym kliknięciem, przenosi do ofert pracy zdalnej lub dodatkowej. GoWork to wygoda poszukiwań pracy i gwarancja dotarcia do właśnie takich ogłoszeń, jakich poszukujemy.

Oszczędność czasu i wygoda — pracę znajdź szybko i sprawnie!

Poruszanie się po serwisie wspierają także inne funkcjonalności. Na stronie gowork.pl  można założyć własny profil kandydata. Krótki formularz z informacjami o doświadczeniu i pozostałych kwalifikacjach pozwala pokazać się rekruterom. To ciekawa alternatywa dla żmudnego przesyłania swojego CV do konkretnych firm. Niemniej z GoWork.pl proces aplikowania też nie jest taki straszny.

Każde z interesujących ogłoszeń można zapisać w jednym miejscu, a stamtąd użyć opcji “multi aplikowania”.To funkcja znacząco oszczędzająca czas każdej osoby poszukującej zatrudnienia. Koniec z wysyłaniem dziesiątek takich samych maili. Wystarczy raz “multi aplikować” na GoWork.pl. Poszukiwania pracy są czasochłonne także przez to, że na ogół kandydat musi codziennie odświeżać wszystkie strony z ofertami, aby zobaczyć, czy nie pojawiły się nowe propozycje współpracy.

Na GoWork.pl można zapewnić sobie powiadomienia, które same powiedzą, kiedy wejść na portal. Co więcej, będą to powiadomienia o konkretnych ogłoszeniach, spełniających kryteria poszukiwań danego użytkownika.Proste powiadomienia z konkretną ofertą pracy, dopasowaną do kandydata, prosto na jego skrzynce mailowej. To funkcjonalność znacząco oszczędzająca czas, zapewniająca wygodę poszukiwań oraz wsparcie w znalezieniu wymarzonej pracy.
 

GoWork.pl — wsparcie w poszukiwaniach pracy nie kończy się na ofertach

GoWork.pl to jedyny taki serwis pracy w polskim Internecie, który wspiera w poszukiwaniach wymarzonego zatrudnienia, nie tylko poprzez udostępnianie samych ogłoszeń. Gdy kandydat, dzięki licznym funkcjonalnościom portalu, szybko dotarł już do odpowiednich ofert, czeka na niego kolejne cenne źródło do sprawdzenia — forum z opiniami o pracodawcach.

Ogłoszenia o pracę często nie mówią wszystkiego lub obiecują naprawdę atrakcyjne warunki zatrudnienia, ale, jak naprawdę wygląda rzeczywista współpraca, wiedzą już tylko byli i obecni zatrudnieni danych firm. Znają faktyczne stawki zarobków, potrafią opowiedzieć o atmosferze panującej w zespołach oraz przeszli proces rekrutacyjny i o wszystkich tych aspektach piszą na forum GoWork.pl.
 

To źródło wiedzy z pierwszej ręki, która pozwala dokonywać świadomych wyborów zawodowych i skutecznie poruszać się po polskim rynku pracy. Nie ma drugiego takiego portalu opiniotwórczego, jak GoWork.pl i drugiego takiego źródła wsparcia osób szukających zatrudnienia.

Wsparcie kandydatów, ale i pracodawców

Forum z opiniami pomaga też samym pracodawcom. Dzięki własnemu profilowi mogą prowadzić dialog z kandydatami, odpowiadać na ich pytania i skutecznie pozyskiwać najlepszych pracowników. Forum jest elementem strategii employer brandingu, która naprawdę działa. W dobie niedoboru specjalistów w wielu branżach takie narzędzie kontaktu z potencjalnymi pracownikami jest nieocenione. 

Dzięki forum GoWork.pl kadry zarządzające firm zyskują wiedzę o tym, co ceni się w ich zakładach pracy, a co należy poprawić. Widzą także, czego oczekują potencjalni pracownicy i mogą na to adekwatnie reagować. Bycie pracodawcą z wyboru to wielka wartość na rynku, a GoWork.pl pozwala ją zdobyć.

 

Materiał powstał przy współpracy z partnerem

Tagi: praca