Goniec.pl
Policja z Łodzi szuka nastolatki

Łódzka Policja

Policja szuka zaginionej Dominiki z Łodzi

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Policjanci z Łodzi poszukują 14-letniej Dominiki Olczak, która oddaliła się z miejsca zamieszkania i zniknęła bez śladu. Służby zaapelowały o pilną pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej nastolatki.

14-latka samowolnie opuściła miejsce zamieszkania i od tej pory nie ma z nią kontaktu. Policja poprosiła w środę o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje o losach zaginionej nastolatki.

Policja poszukuje 14-letniej Dominiki

Dominika Olczak samowolnie opuściła dotychczasowe miejsce zamieszkania przy ul. Paderewskiego w Łodzi i oddaliła się w nieznanym kierunku. Łódzkie służby rozpoczęły więc intensywne poszukiwania 14-latki.

Nastolatka zniknęła bez śladu i do tej pory nie powiadomiła bliskich o miejscu swojego pobytu, ani nie nawiązała z nimi kontaktu. Policjanci zaapelowali o pomoc w ustaleniu dalszych losów dziewczynki oraz jej obecnego miejsca pobytu.

Dominika Olczak ma 167 cm wzrostu, falowane rude włosy oraz brązowe oczy. W chwili zaginięcia miała na sobie brązowe lub czarne spodnie, a także ciemnobordową bluzę z napisem i białe sportowe buty.

[EMBED-243]

14-latka zabrała ze sobą również ciemno-granatowy plecak z motywem kolorowych piór. Łódzka policja poprosiła o pilny kontakt wszystkie osoby, mogące posiadać informacje o zaginionej dziewczynce. 

Poszukiwania prowadzą funkcjonariusze VII Komisariatu Policji KMP w Łodzi. Informacje w sprawie zaginionej 14-latki można przekazać pod numerem telefonu 47 841 2456, 47 841 2459 lub 112.

Jednocześnie łódzcy policjanci prowadzą również poszukiwania 15-letniej Moiry Warabidy, która opuściła swój dom w nocy z 1 na 2 czerwca 2021 roku. Służby łączą to zaginięcie z poszukiwaniami 14-letniej Dominiki.

15-latka ma 164 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrana była prawdopodobnie w bluzę z kapturem oraz niebieskie lub pomalowane na kolorowo spodnie jeansowe. Przy sobie mogła mieć również worek typu moro w pastelowym kolorze.

- Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionej lub mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca przebywania proszone są o kontakt z V KP KMP w Łodzi pod nr telefonu 47 841 15 56 lub pod tel. alarmowym 112 - przekazała łódzka policja.

[EMBED-954]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Interia/Facebook

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >