Goniec.pl > Polska > Wyjątkowa oferta w Biedronce przed długim weekendem. Można sporo oszczędzić, obowiązuje tylko w środę 15 czerwca
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 15.06.2022 14:09

Wyjątkowa oferta w Biedronce przed długim weekendem. Można sporo oszczędzić, obowiązuje tylko w środę 15 czerwca

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
Iberion materiały własne

Wyjątkowa promocja w Biedronce tuż przed Bożym Ciałem i długim weekendem. Klienci mogą zupełnie za darmo otrzymać nawet 10 butelek piwa. Promocja obowiązuje tylko w środę 15 czerwca, trzeba się pośpieszyć. Wyjaśniamy regulamin oferty, warto wiedzieć, jak oszczędzić nieco pieniędzy na zakupach.

W całej Polsce w środę 15 czerwca klienci Biedronki będą wychodzić ze sklepu z pełnymi wózkami. Powodem będzie nie tylko rozpoczynający długi weekend, ale również sensacyjna promocja dyskontu.

Całkowicie za darmo można otrzymać aż 10 butelek piwa. Są jednak warunki, które trzeba spełnić, by cieszyć się fenomenalną promocją. Ważne jest również to, że tylko w środę 15 czerwca zakupy zrobisz później.

Promocja w Biedronce: 10 butelek piwa zupełnie za darmo

Tylko w środę 15 czerwca w sklepach sieci Biedronka w całym kraju będzie można kupić 20 butelek piwa i zapłacić za zaledwie 10. - Przy zakupie 20 butelek (na jednym paragonie) - rabat w wysokości 10 tańszych butelek. Rabat zostanie rozłożony na wszystkie kupowane promocyjnie butelki - czytamy w regulaminie oferty dostępnej na dzień przed Bożym Ciałem.

Co ważne, promocja na piwo w Biedronce dotyczy jedynie piwa Carslberg. Do wyboru są aż trzy rodzaje piwa: Pilsner, Premium Export oraz piwo Carslberg 0% (bezalkoholowe). - Butelki można mieszać dowolnie - dodaje w wyjaśnieniu promocji Biedronka.

Mniejsze pieniądze za piwo w Biedronce zapłacimy w środę 15 czerwca tylko w przypadku oferty promocyjnej na piwa Carslberg w butelce. Sieć podkreśla, że nie będzie można otrzymać 10 piw za darmo w przypadku zakupu piwa Carslberg w puszce.

W Biedronce nie tylko 10 piw za darmo, są tez inne promocje

Pamiętając, że promocja na piwa w Biedronce dotyczy tylko piw Carslberg w butelce oraz że konieczne jest zakupienie 20 sztuk na jednym paragonie, należy wiedzieć jeszcze, że promocja ta nie łączy się z innymi akcjami.

- Akcja nie łączy się z innymi akcjami (poza akcjami z voucherem). W przypadku spełniania warunków dla więcej niż jednej akcji stosuje się akcję korzystniejszą dla uczestnika - podaje w oficjalnym regulaminie jednodniowej oferty Biedronka.

Wyjątkowa promocja w Biedronce przed długim weekendem
Wyjątkowa promocja w Biedronce przed długim weekendem

Źródło: materiały prasowe Biedronka

Co ważne, Biedronka przygotowała nie tylko promocję 10+10. W wyjątkowo okazyjnej cenie można kupić w sieci dyskontów w całym kraju również inne piwa. Dla przykładu kupując dwa sześciopaki Żywca (6x500ml), za jedną puszkę zapłacimy tylko 2,49 zł. Drugi sześciopak będzie zatem tańszy aż o 52 proc.

Także amatorzy piwa Żubr w puszce powinni odwiedzić w środę 15 czerwca Biedronkę. Kupując dwa sześciopaki piwa Żubr, za jedną puszkę zapłacimy 2,29 zł. Drugi sześciopak jest w przypadku tej oferty promocyjnej Biedronki tańszy o 44 proc.

Multipromocji na piwo w Biedronce jest więcej. Oto co oferuje popularna sieć: piwo Corona Exrta 335 ml za 3,19 zł przy zakupie 6 sztuk (25 proc. taniej), Piwo Namysłów 500 ml przy zakupie 2 butelek zapłacimy 2,69 zł (drugi produkt 36 proc. taniej). Dodatkowo Piwo Garage Hard Lemon 400 ml przy zakupie 2 sztuk będzie kosztowało 3,69 zł (druga butelka 34 proc. taniej), a Piwo Redd’s 500 ml w puszce za 2,99 zł.

Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów przed długim weekendem

W czwartek 16 czerwca sklepy w całej Polsce będą zamknięte. Specjalna jednodniowa promocja przed Bożym Ciałem w Biedronce przyciągnie tłumy. Sieć zdecydowała się na jeszcze jeden gest w kierunku swoich klientów.

W środę 15 czerwca sklepy Biedronki będą otwarte dłużej. - Przed długim weekendem, by każdy mógł zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze artykuły ponad 3000 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych do godz. 22:00 lub dłużej, w tym ponad 1800 co najmniej do godz. 23:00. W czwartek, 16.06, wszystkie sklepy sieci Biedronka będą nieczynne - przekazie Biuro Prasowe sieci Biedronka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl