Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Niebezpieczny produkt w Action. Sieć wydała komunikat
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 26.02.2024 21:22

Niebezpieczny produkt w Action. Sieć wydała komunikat

Action, sklep
goniec.pl

Sieć Action skierowała do klientów specjalny komunikat. Ważne informacje dotyczą jednego z popularnych produktów, który często trafiał do koszyków klientów. - Przestań go używać i zwróć go do sklepu Action. Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy - czytamy w specjalnym wpisie.

Specjalny komunikat od Action

Na stronie internetowej Action pojawił się ważny komunikat. Klienci odwiedzający stronę widzą podświetlony na czerwono napis z czerwonym znakiem ostrzegawczym. - Ważne informacje o produkcie - brzmi komunikat. O co chodzi?

Klienci Action otrzymali wiadomość obok, którego nie wolno przejść obojętnie. Sieć ujawnia, iż jeden z produktów oferowanych dotychczas w sklepach w całym kraju jest niebezpieczny. Sytuacja jest na tyle poważna, że osoby mające produkt w domu nie muszą nawet okazywać dowodu jego zakupu.

Zmiana czasu z zimowego na letni. Wypadnie nietypowo

Action apeluje do klientów, jeden z produktów został wycofany

Specjalny komunikat dotyczy popularnych przyborów kuchennych. Sprzedawane w zestawie trzech sztuk nie powinny być używane w żadnym domu. Action nie pozostawia złudzeń i wyjaśnia, co stoi za tak kategoryczną reakcją. Chodzi o bezpieczeństwo wszystkich klientów.

ZOBACZ: Kontrole abonamentu RTV. Poczta Polska ujawnia godziny

- PENGO SPA wycofuje ze sprzedaży powyższy Zestaw przyborów kuchennych (kod EAN 8003512787676). Dotyczy to wyłącznie artykułów o numerze partii Q 116784. Produkt sprzedawany był od czerwca 2023 do stycznia 2024. Numer partii znajduje się na etykiecie produktu, jak pokazano na powyższym obrazku - czytamy w informacji skierowanej do klientów robiących zakupy w Action.

Sieć przeprasza za niedogodności. Dodaje jednocześnie, iż wystarczy przynieść produkt do dowolnego sklepu Action w kraju, aby otrzymać zwrot poniesionych kosztów. - Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, nawet jeśli nie posiadasz już dowodu zakupu - podkreślono.

Zdrowie klientów Action może być zagrożone

Powodem wycofywania jest fakt wykrycia nadmiernej ilości “pierwszorzędowych amin aromatycznych”. Wskazane przybory kuchenne kupione w Action mogą stanowić zatem zagrożenie dla zdrowia ludzkiego i właśnie to jest bezpośrednią przyczyną nagłego wycofania artykułu ze sprzedaży w sklepach w całym kraju.

ZOBACZ: Matka chrzestna dostała zaproszenie na Pierwszą Komunię i nie wytrzymała

O jaki produkt dokładnie chodzi? Action w dokładnej specyfikacji wyjaśnia, że niebezpieczny produkt oznaczony jest kodem EAN 8003512787676. W Action występował pod numerem 3014754, a sam numer partii niebezpiecznego artykułu to Q 116784.

action-produkt.jpg
Action pilnie wycofuje produkt

Źródło: goniec.pl, action