Goniec.pl
Nie żyje

Policja.pl

Nie żyje Stanisław Winiarski. Przegrał walkę z COVID-19

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Nie żyje Stanisław Winiarski, policjant z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Mężczyzna przegrał walkę z COVID-19. Wszyscy do samego końca wierzyli, że historia potoczy się inaczej. Policjant osierocił dwoje dzieci. Rodzina oraz znajomi wskazują, że ods

11 kwietnia z powodu ciężkiej wali z COVID-19 zmarł Stanisław Winiarski. O jego śmierci poinformowała Komenda Miejska Policji w Sosnowcu. Wzruszające słowa rodziny, bliskich i kolegów z pracy Winiarskiego wskazują, że policjant odszedł, pogrążając w smutku całe rzesze ludzi.

Nie żyje Stanisław Winiarski

- Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia po ciężkiej walce z COVID-19 zmarł nasz Kolega i Przyjaciel aspirant Stanisław Winiarski. Miał 43 lata. Osierocił dwoje dzieci i pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich - przekazała Komenda Miejska Policji w Sosnowcu.

Jak się okazuje, policjant walczył z koronawirusem. Niestety, choroba wygrała. Aspirant Stanisław Winiarski zmarł w szpitalu. Osierocił dwoje dzieci: 3-letnie i 15-letnie. W ogromnym smutku pozostawił rodzinę oraz współpracowników. 

- Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, niemal zawsze szeroko uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny towarzysz codziennych zadań - tak piszą współpracownicy o Stanisławie Winiarskim 

Zmarł z powodu koronawirusa

Policjant miał jedynie 43 lata, przez ostatnie lata służył w Wydziale uchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Swoją karierę w służbie mundurowej rozpoczął w 2008 roku. Związany był z Komendą Policji w Myszkowie. Jak wskazuje policja, użył zarówno w pionie prewencji, jak i w wydziale kryminalnym. W 2019 roku trafił do Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Sosnowcu.

Współpracownicy policjanta przekazują rodzinie zmarłego najszczersze kondolencje. - Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia - czytamy we wpisie sosnowieckiej policji.

Nabożeństwo żałobne i pogrzeb odbyły się wczoraj w Kościele PW Świętego Michała Archanioła w Pińczycach.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Wnuczek wyrzucił swoją babcię przez balkon. Kobieta zmarła, wszystko zarejestrowała kamera

  • Policjanci odkryli fabrykę narkotyków w zakładzie pogrzebowym w Ostródzie

  • Przykre sceny w szpitalu tymczasowym w Poznaniu. Zmarło 6 osób, gdy zabrakło tlenu

Oktawian GóralAutor

Humanista, człowiek wielu pasji. W dziennikarstwie stawia swoje pierwsze kroki. Najchętniej podejmuje się tematyki społecznej, politycznej oraz związanej z ekonomią. Znaczną część życia poświęcił na pracy w branży turystycznej, które

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Policja

Wiadomości

Dolny Śląsk: Poszedł na grzyby i nie wrócił. W lesie znaleziono zwłoki 76-letniego mężczyzny

Czytaj więcej >
Sejm

Wiadomości

PiS wnosi o zmianę regulaminu Sejmu. Członkowie opozycji: "Boi się, że przegra głosowanie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ks. Isakowicz-Zaleski zdradził kulisy działalności o. Rydzyka. Dochodziło do nadużyć

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki. Poważne utrudnienia w kilku bankach

Czytaj więcej >

Wiadomości

Producent poduszek dla niemowlaków The Bobby Company wycofuje swój produkt. Zmarło ośmioro dzieci

Czytaj więcej >

Wiadomości

Dziś w nocy dotrze nad Polskę chmura dwutlenku siarki znad wulkanu Cumbre Vieja

Czytaj więcej >