Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje Agnieszka Czuchnowska. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" przekazał wiadomość o śmierci żony
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 26.05.2022 13:35

Nie żyje Agnieszka Czuchnowska. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" przekazał wiadomość o śmierci żony

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" przekazał informacje o śmierci żony Agnieszki
Unsplash.com/David Monje

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" przekazał smutne wiadomości, opłakuje stratę żony. Nie żyje Agnieszka Czuchnowska. Kobieta przed śmiercią zmagała się z chorobą, a Wojciech Czuchnowski, by opiekować się żoną i spędzać z nią czas, zawiesił swoją karierę.

Nie żyje Agnieszka Czuchnowska. Związana od lat z krakowskim magistratem żona dziennikarza "Gazety Wyborczej" miała 58 lat.

Wojciech Czuchnowski i Agnieszka Czuchnowska mieli troje dzieci. W ostatnim czasie żona dziennikarza zmagała się z poważną chorobą.

Agnieszka Czuchnowska nie żyje, przegrała z chorobą

58-letnia Agnieszka Czuchnowska nie żyje. O jej śmierci poinformował mąż, Wojciech Czuchnowski. Dziennikarz oraz publicysta "Gazety Wyborczej" zamieścił w mediach społecznościowych przejmujący wpis.

- Agnieszka 11 czerwca 1963-25 maja 2022 - napisał Wojciech Czuchnowski. Pogrążony w żałobie dziennikarz do wpisu dołączył trzy zdjęcia ukochanej.

11 czerwca Agnieszka Czuchnowska obchodziłaby swoje 59. urodziny. Choroba okazała się jednak silniejsza i żona publicysty zmarła w środę, 25 maja.

Wcześniej zawiesił karierę dziennikarską

Jeszcze 9 maja na koncie Wojciecha Czuchnowskiego związanego z "Gazetą Wyborczą" pojawiło się przejmujące wyznanie na temat osobistego dramatu. Dziennikarz postanowił odpowiedzieć publicznie na pytania dotyczące jego absencji zarówno w mediach społecznościowych, jak i w pracy publicysty. Kryła się za tym choroba Agnieszki Czuchnowskiej.

- Nie piszę od dłuższego czasu, bo odchodzi moja najdroższa, Żona, Agnieszka... Jestem i będę przy niej... Chciałbym, żeby jeszcze zobaczyła miejsce, które tak kocha... Spróbujemy... - napisał wtedy Wojciech Czuchnowski.

Agnieszka Czuchnowska mieszkała i pracowała w Krakowie. Zawodowo związana była z miejskim magistratem.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: interia

Tagi: Nie żyje