Goniec.pl

(zdj. ilustracyjne) KM PSP w Ostrowca Świętokrzyskim

Świętokrzyskie: Nie żyje 48-letni mężczyzna. Zginął na własnym podwórku, popełnił tragiczny błąd

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Jakub Franek

Tragedia we Włoszczowie. 48-letni mężczyzna został przygnieciony przez dwukołową naczepę, którą naprawiał. Pomimo szybkiej akcji służb ratunkowych, nie udało się uratować mężczyzny. Prokuratura wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Przygnieciony mężczyzna nie żyje

Do zdarzenia doszło w piątek 27 stycznia. Około godziny 22:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Włoszczowa (woj. świętokrzyskie). Na prywatną posesję, która była miejscem zdarzenia, wysłano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej i jednostkę OSP.

- Po dojeździe jednostek okazało się, że na posesji, pod dwukołową naczepą, znajduje się mężczyzna. Strażacy zabezpieczyli teren działań, ustabilizowali naczepę, a następnie podnieśli ją do góry przy pomocy specjalistycznych urządzeń i wydobyli mężczyznę. Poszkodowany został przekazany załodze z karetki pogotowia - informuje oficer prasowy komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie, starszy kapitan Paweł Mazur.

48-latek został przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego. Niestety, mężczyzna zmarł. Na miejscu zdarzenia pracuje policja, która pod nadzorem prokuratora ma za zadanie ustalić szczegółowe okoliczności i przyczyny tragedii.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Zrobiła córce zdjęcie. Gdy mu się przyjrzała, zamarła ze strachu

  • Moneta 5-groszowa może być warta nawet 4 tys. zł. Decyduje jeden szczegół

  • Pukają do drzwi, sypią się wysokie mandaty. Można zapłacić nawet 5 tys. zł kary

Źródło: wp.pl, wloszczowa.naszemiasto.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Jakub Franek

Jestem studentem III roku prawa UMK. Szczególnie interesuję się technikami kryminalistycznymi i historią ich rozwoju. Jednocześnie mam słabość do starych filmów sensacyjnych i gier fabularnych. W chwilach wolnych zajmuję się sadem słuchając audiobooków.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]