Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 15-latka. Wpadła pod tramwaj, nie dało się jej uratować
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 18.04.2024 19:32

Nie żyje 15-latka. Wpadła pod tramwaj, nie dało się jej uratować

karetka
Fot. materiały własne

W czwartek 18 kwietnia doszło w Bydgoszczy do potrącania 15-latki przez nadjeżdżający tramwaj. Poszkodowana niestety nie żyje. Na miejscu działały wszystkie służby.

Śmiertelny wypadek na ul. Fordońskiej w Bydgoszczy

O godzinie 15:27 na mieszczącym się przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy przystanku tramwajowym Fordońska/Bałtycka, doszło do potrącenia człowieka przez nadjeżdżający tramwaj. Poszkodowaną okazała się 15-letnia dziewczyna, która w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

O godz. 15.27 wpłynęło zgłoszenie o potrącaniu przez tramwaj przy Fordońskiej/Bałtyckiej. Potrąconą okazała się 15-latka. Służby będące na miejscu stwierdziły zgon - informuje kom. Lidia Kowalska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. 

Andrzej Duda zdradził szczegóły spotkania z Donaldem Trumpem Kamiński nie stanie przed komisją śledczą? Zaskakujące doniesienia

Poszkodowana znajdowała się pod tramwajem

Na miejsce wypadku wezwano policję i aż 4 zastępy straży pożarnej. Okazało się, że poszkodowana dziewczyna znajdowała się pod tramwajem. 

Osoba została uwolniona, ale lekarz stwierdził zgon – informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.

Pracujące na miejscu służby badają okoliczności tragicznego wypadku. Ruch tramwajowy w obu kierunkach jest zablokowany. Ze względu na pracę służb, utrudnień spodziewać mogą się także kierowcy. 

Tragiczny bilans na bydgoskich torach

To już kolejny w ostatnim czasie wypadek tramwajowy na bydgoskich torach. 9 kwietnia w Fordonie (dzielnica Bydgoszczy) doszło do zderzenia tramwajów, w wyniku którego poszkodowanych zostało 16 osób. 

Do śmiertelnego wypadku doszło tam również 12 stycznia. Wówczas pod kołami tramwaju zginęła 14-letnia dziewczyna.

Źródło: o2