Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nastolatka wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 16.03.2023 12:02

Nastolatka wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

None
KPP w Czarnkowie

Policjanci z Komisariatu Policji w Krzyżu Wielkopolskim prowadzą poszukiwania opiekuńcze 16-letniej Anny Marii Staszek. Dziewczyna wyszła z domu 2 marca i od tego czasu ślad po niej zaginął. Mundurowi oraz rodzina zaginionej zwracają się z prośbą o pomoc w jej poszukiwaniach.
 

Zaginęła Anna Maria Staszek. Policja prosi o pilną pomoc

Poszukiwania prowadzone są przez policję z Krzyża Wlkp. 16-latka 2 marca niespodziewanie opuściła miejsce zamieszkania, do chwili obecnej nie wracając do domu. Od dwóch tygodni rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Zdjęcie zaginionej wraz z rysopisem opublikowane zostało 15 marca przez policję z Czarnkowa.

 

Klienci Biedronki tracą promocje. To trzeba wiedzieć, inaczej stracisz korzystne rabaty

Rysopis zaginionej

Poszukiwana ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy do ramion koloru bordowego. - W dniu opuszczenia miejsca pobytu ubrana była w kurtkę puchową koloru różowego, spodnie długie jeansowe, koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego - czytamy w komunikacie funkcjonariuszy. 

Policja apeluje o pomoc

Mundurowi proszą o wsparcie w poszukiwaniach zaginionej Anny Marii Staszek. - Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca przebywania małoletniej, prosimy o pilny kontakt z policjantami - poinformowała policja. Wszelkie informacje należy przekazywać, dzwoniąc pod jeden z następujących numerów: 47 77 48 200 (dyżurny KPP w Czarnkowie), 47 77 48 330 (KP Krzyż Wlkp.), 112 (nr alarmowy).

Źródło: facebook.com/Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie