Goniec.pl

Iberion

Miłosne uniesienia zakończone w szpitalu. Medycy nie mogli wyjść z zadziwienia

13 Lutego 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

Miłosne igraszki fatalnie zakończyły się dla pewnego mężczyzny, który wylądował na SOR w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie). Medycy byli na tyle bezradni, że do pomocy musieli wezwać strażaków. Ratownicy tłumaczą, że takich przypadków jest jednak wiele.

Nietypowy problem mężczyzny, który trafił na SOR

Z niecodziennym przypadkiem przyszło zmierzyć się medykom na szpitalnym oddziale ratunkowym w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

Jak informuje portal ddbelchatow.pl, w placówce wylądował pacjent, który wpadł w kłopoty w trakcie erotycznych zabaw. Para uprawiała miłość przy użyciu kontrowersyjnych gadżetów. Na worku mosznowym mężczyzny założona była kłódka.

Problem pojawił się po zakończeniu miłosnych figlów. Wystraszony kochanek nie był w stanie usunąć przedmiotu i ostatecznie trafił do szpitala. Przypadek okazał się na tyle skomplikowany, że medycy również nie byli w stanie pozbyć się gadżetu z ciała mężczyzny.

Ratunek w postaci strażaków

Sytuację opanowali dopiero wezwani strażacy . Niecodzienną interwencję relacjonował rzecznik prasowy piotrkowskiej straży pożarnej Wojciech Pawlikowski.

- Obsada Szpitalnego Oddziału Ratunkowego poprosiła nas o pomoc w przecięciu kłódki. Lekarze zabezpieczyli organ, tak żebyśmy go ewentualne nie uszkodzili, no i strażacy przy użyciu nożyc do prętów przecięli pałąk kłódki - oznajmiał mężczyzna.

Takich sytuacji jest wiele

Podobne przypadki zdarzają się, o dziwo naprawdę często. - Parę lat temu w Kutnie mężczyzna przyłapał na zdradzie żonę. Kochankiem był jego własny brat. Para była pijana. Zdradzony mąż założył bratu kłódkę na przyrodzenie, gdy ten spał. Doprowadził do poważnego niedokrwienia - informował portal tulodz.pl Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego.

Zagrażających zdrowiu sytuacji podczas miłosnych igraszek jest więcej. Łódzcy ratownicy odnotowywali także sytuacje związane z obecnością ciał obcych w organizmach. Jeden z pacjentów zagipsował swój odbyt. Po tym jak doszło do jego stężenia, u mężczyzny pojawił się potworny ból brzucha. Inny posiadał guzik w cewce moczowej. - Konsekwencje głupich żartów mogą być naprawdę poważne dla zdrowia - kończy Adam Stępka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: tulodz.pl/ddbelchatow.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]