Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Mazowsze: Niezidentyfikowane zwłoki w rowie, policja prowadzi śledztwo
Jakub Franek
Jakub Franek 01.01.2023 22:05

Mazowsze: Niezidentyfikowane zwłoki w rowie, policja prowadzi śledztwo

archibial.pl
KWP Białystok [Zdjęcie Ilustracyjne]

1 stycznia policja znalazła niezidentyfikowane zwłoki w przydrożnym rowie w miejscowości Kolonka. Jak wskazują wstępne ustalenia, nieznany z nazwiska 65-letni mężczyzna najpewniej zmarł w wyniku wypadku samochodowego. Śledztwo nadal trwa.

Niezidentyfikowana ofiara

1 stycznia około godziny 16 policja otrzymała informację o znalezieniu zwłok przy drodze wojewódzkiej 737, przebiegającą przez miejscowość Kolonka. Sprawą natychmiastowo zajęli się funkcjonariusze z Radomia.

- Obrażenia na ciele mężczyzny świadczą, że prawdopodobnie brał udział w zdarzeniu drogowym z udziałem nieustalonego pojazdu. Zmarły miał 65 lat - informuje młodsza aspirant Malwina Wlazło z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Nadal nie ustalono tożsamości ofiary. Trwa śledztwo mające na celu zidentyfikowanie 65-latka, ustalenie szczegółowych okoliczności śmierci, a także odnalezienie sprawcy, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Droga zablokowana

Na czas prowadzonych działań śledczych droga wojewódzka numer 737 została zablokowana. Policjanci przestrzegają przed utrudnieniami w komunikacji, funkcjonariusze wyznaczyli objazdy dla kierowców.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: radom.wyborcza.pl