Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia w sylwestra. Nie żyje jedna osoba, dwie walczą o życie. Zadecydował jeden błąd
Jakub Franek
Jakub Franek 01.01.2023 16:51

Tragedia w sylwestra. Nie żyje jedna osoba, dwie walczą o życie. Zadecydował jeden błąd

wypadzbrod
OSP Międzyrzec Podlaski

31 grudnia 2022 doszło do wypadku na drodze krajowej numer 2. Kierowca mercedesa wymusił pierwszeństwo na samochodzie marki audi. 48-latek zginął na miejscu. Prowadzący drugi samochód 19-latek i jego dwóch pasażerów walczą o życie w szpitalu.

Wypadek na krajowej dwójce

Do zdarzenia doszło około godziny 15:30 w Sylwestra w miejscowości Zaścianki, pod Białą Podlaską. Kierujący mercedesem 48-letni mężczyzna wymusił pierwszeństwo na innym samochodzie, wykonując manewr zawracania. Nastąpiło zderzenie z autem osobowym marki Audi kierowanym przez 19-letniego mężczyznę.

Kierowca mercedesa zmarł na miejscu zdarzenia, prowadzący drugie auto 19-latek walczy o życie w szpitalu. Wśród poszkodowanych jest również 17-letni pasażer auta i jego 19-letnia koleżanka. Kobieta była zakleszczona w pojeździe. Obecnie znajdują się pod opieką medyczną. Służby mundurowe obecnie ustalają przyczyny wypadku.

Policja apeluje o ostrożność

To nie jest jedyny wypadek śmiertelny w okresie sylwestra i nowego roku. Policja apeluje o ostrożność podczas powrotu z wyjazdów sylwestrowych: wzmożony ruch na drogach i niska widoczność mogą przyczynić się do kolejnych tragedii.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: se.pl/bp24.pl