Goniec.pl > Wiadomości > Mazowieckie: 3-letni chłopczyk wypadł z okna. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 09.06.2023 22:29

Mazowieckie: 3-letni chłopczyk wypadł z okna. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala

śmigłowiec LPR
Policja

Sceny grozy w Nowej Iwicznej (woj. mazowieckie). Z okna jednego z bloków mieszkalnych wypadło 3-letnie dziecko. Maluch został przetransportowany za pomocą śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Na ten moment nie wiadomo, w jakim jest stanie.
 

3-latek wypadł z okna

Koszmarne doniesienia z województwa mazowieckiego. W miejscowości Nowa Iwiczna, z okna zlokalizowanego na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym wypadł 3-letni chłopczyk. Do zdarzenia doszło przed godziną 17 na osiedlu mieszkalnym przy ulicy Zimowej. Jak informuje policja w rozmowie z PAP, na miejsce wypadku został wysłany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Policja będzie wyjaśniać okoliczności dramatycznego wydarzenia

- Kilka minut przed godziną 17 policjanci z Lesznowoli otrzymali zgłoszenie, że na jednym z osiedli w Nowej Iwicznej z okna wypadło dziecko - powiedział sierż. Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Polską Agencją Prasową. 


 

Policja zajęła się sprawą

Policjant dodawał, że maluszek został pilnie przetransportowany śmigłowcem do pobliskiego szpitala. W momencie dramatycznego wydarzenia matka chłopca była trzeźwa. Policja będzie badać wszelkie okoliczności przerażającego wypadku.

Źródło: PAP