Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Marta Kaczyńska we wzruszający sposób wspomina Marię Kaczyńską. Wystarczyło jedno słowo
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 26.05.2023 18:21

Marta Kaczyńska we wzruszający sposób wspomina Marię Kaczyńską. Wystarczyło jedno słowo

Marta Kaczyńska
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska zawsze z nostalgią i w superlatywach wspomina swoich tragicznie zmarłych rodziców. Nie inaczej było i tym razem, kiedy opublikowała zdjęcie z okazji Dnia Matki. Prawniczka nie potrzebowała długiego opisu, by wyrazić wszystkie swoje uczucia.

Marta Kaczyńska była bardzo przywiązana do rodziców

Marta Kaczyńska od długiego czasu wzbudza zainteresowanie zarówno mediów, jak i wielu Polaków. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że jest bratanicą jednej z najważniejszych osób w Polsce. Prawniczka trzykrotnie wstępowała w związek małżeński, jest matką trojga dzieci i otrzymała zatwierdzenie unieważnienia jednego ze swoich małżeństw bezpośrednio od władz w Stolicy Apostolskiej.

Przede wszystkim Marta Kaczyńska jest znana jako córka Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy byli znani jako kochające się małżeństwo okazujący miłość i ciepło swojej córce. - W okresie dzieciństwa nie chodziłam do przedszkola. Mama prawie wszędzie zabierała mnie ze sobą. Ale nie trzymała mnie pod kloszem. Wychowywała mnie tak, bym była dzieckiem samodzielnym. Tata, kiedy wracał do domu, starał się rekompensować czas swojej nieobecności i poświęcić mi jak najwięcej uwagi - wspominała po latach na łamach Onetu córka byłej pary prezydenckiej. 

Nowe fakty ws. małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące doniesienia od właściciela pensjonatu

Kobieta opublikowała wzruszające zdjęcie z Marią Kaczyńską

Niestety Marta Kaczyńska przeżyła ogromną tragedię, gdy jej ukochani rodzice zginęli w 2010 roku pod Smoleńskiem. Z tego powodu, jak w przypadku każdej osoby, która traciła matkę lub ojca, święta upamiętniające rodziców są dla niej bolesne. Dziś, w Dzień Matki, postanowiła podzielić się nieznaną fotografią, na której widnieje wraz ze swoją mamą, Marią. 

Kaczyńska nie zdecydowała się na opatrzenie zdjęcia długim opisem i wyznaniem matce miłości w setce słów, zapewne zdając sobie sprawę, że najważniejsze jest to, co mówi jej po cichu. Wystarczyło jedno słowo, “Mama”, opatrzone serduszkiem.

Marta Kaczyńska czule wspomina matkę i ojca

Marta Kaczyńska zawsze chętnie wspomina o domu rodzinnym. Niespełna miesiąc temu wyznała, że bardzo lubiła oglądać zdjęcia ze ślubu i patrzeć na wzruszone oczy jej mamy. - Byli wspaniałymi rodzicami. Nigdy nie przestanie mi ich brakować, a z upływem czasu, coraz bardziej doceniam, jak wspaniałymi byli ludźmi i ile im zawdzięczam - podkreślała.

W 45. rocznicę ślubu rodziców, która przypadła miesiąc temu, Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcia z ceremonii, które również opatrzyła krótkim informacyjnym komentarzem.