Goniec.pl
ii-51

goniec.pl

Nowe szczegóły tragedii w Brodnicy

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

W Brodnicy mama dwójki dzieci w wieku 4 lat i 1,5 roku szła poboczem, odprowadzając córkę do przedszkola. 34-letnia kobieta została potrącona przez samochód dostawczy. Zginęła na miejscu na oczach Mateuszka i Nikoli, którzy zos

Mama Mateuszka i Nikoli szła poboczem wzdłuż ulicy Sikorskiego w Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim. Kobieta prowadziła córeczkę do przedszkola. W trakcie spaceru doszło do tragicznego wypadku, którym zaczęli żyć wszyscy mieszkańcy miejscowości. 34-latka nie przeżyła.

Jadący ulicą Sikorskiego potrącił mamę 4-letniej Nikoli i 1,5-rocznego Mateuszka. Niestety mieszkanki Brodnicy nie udało się uratować. Dzieci zostały przetransportowane do szpitala przez służby. Media ujawniły nowe fakty tego dramatycznego zdarzenia.

Nie żyje mama dwójki dzieci

Do tragicznego zdarzenia, w którym zginęła mama dwójki dzieci, doszło w poniedziałek 19 kwietnia, jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Brodnicy.

Służby otrzymały zawiadomienie o wypadku drogowym około godziny 6:00. Na miejscu zaraz pojawili się funkcjonariusze, którzy rozpoczęli czynności.

[EMBED-243]

Według wiadomości przedstawionych przez Komendę Powiatową Policji w Brodnicy 34-letnia kobieta została potrącona przez samochód dostawczy ford transit.

34-latka szła poboczem wzdłuż ulicy Sikorskiego wraz z dwójką dzieci. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Super Express 4-letnią córkę trzymała za rękę, natomiast 1,5-roczny Mateuszek znajdował się w wózku, który prowadziła.

Po wstępnych ustaleniach śledczych okazało się, że samochód dostawczy prowadził 62-letni mężczyzna. Badania przeprowadzone przez funkcjonariuszy wskazują też, że kierowca był trzeźwy.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy prowadzili na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora. Działania mają wyjaśnić okoliczności oraz przyczyny tej tragedii.

Nowe fakty w sprawie śmierci matki dwójki dzieci

W sprawie śmierci matki dwójki dzieci, do której doszło podczas tragedii w Brodnicy, ukazały się nowe fakty ujawnione przez media. 34-latka wcześniej była ostrzegana przez sąsiadów. Kierowca, który spowodował wypadek, był niedoświadczony.

Jak donosi portal o2.pl, 34-letnia mieszkanka Brodnicy była ostrzegana przez sąsiadów, którzy mówili jej, że spacer poboczem jest niebezpieczny. Kobieta nie miała jednak wyboru, ponieważ nie posiadała samochodu.

Redakcja portalu Super Express poinformowała natomiast, że kierowca forda transit po raz pierwszy prowadził samochód tak dużych rozmiarów. Na co dzień 62-latek pracuje jako budowlaniec.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • W oknie domu Kaczyńskiego pojawiła się nagroda

  • Krystyna Loska ujawniła wysokość swojej emerytury

  • Salon fryzjerski miał przyciemnione szyby. Prowadzono nielegalną działalność

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

29-latek zmarł po interwencji policji. Opublikowano nagranie

Wiadomości

29-latek zmarł po interwencji policji. Opublikowano nagranie

Czytaj więcej >
IMGW ostrzega przed niebezpieczną gołoledzią (Flickr/ facebook.com/DorotaOstrowskaFoto).

Wiadomości

Niebezpieczna pogoda w weekend. IMGW ostrzega przed śliskimi drogami

Czytaj więcej >
Zaparkował samochód pod Lildem i poszedł do biletomatu. W międzyczasie dostał mandat

Wiadomości

Zaparkował samochód pod Lidlem i poszedł do biletomatu. W międzyczasie dostał mandat

Czytaj więcej >
Jerzy Owsiak wyjawił wstrząsające fakty o tragedii w Katowicach. "Tam był też nasz sztab"

Wiadomości

Jerzy Owsiak ujawnił kulisy tragedii w Katowicach. Aż strach pomyśleć

Czytaj więcej >
Świeczka - nie żyje

Wiadomości

Krosnowice: Spełnił się najgorszy możliwy scenariusz. Zaginiona Natalia nie żyje

Czytaj więcej >

Wiadomości

Księża znęcali się nad Ireną w ciemnej piwnicy. "Krzyczała, że boli"

Czytaj więcej >