Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Łukasz Schreiber skomentował rozstanie z żoną. Padły wymowne słowa
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 02.03.2024 09:12

Łukasz Schreiber skomentował rozstanie z żoną. Padły wymowne słowa

łukasz schreiber
Michal Zebrowski/East News, screen @marysiaschreiber / Instagram.com

Medialne zakończenie związku Łukasza Schreibera poruszyło opinię publiczną. Poseł Prawa i Sprawiedliwości przekazał w piątek, że rozstaje się ze swoją żoną. Marianna Schreiber zapewniała w mediach społecznościowych, że mąż nie porozmawiał z nią o tym wprost, a o wszystkim dowiedziała się z mediów. Teraz Schreiber odpowiedział na te zarzuty.

Łukasz Schreiber rozstaje się z żoną. W tle kampania samorządowa

Były minister w rządzie PiS Łukasz Schreiber ubiega się o urząd prezydenta Bydgoszczy. Polityk w rozmowie z portalem metropoliabydgoska.pl stwierdził, iż w czasie kampanii wolałby pominąć wątki rodzinne. Mimo tego, publicznie ogłosił, że rozstaje się z żoną, Marianną Schreiber. Para była małżeństwem od 2015 roku, mają razem dziecko

Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji – powiedział.

ZOBACZ TAKŻE: Danuta Holecka musiała przeprosić widzów. Wpadka w TV Republika

Jest decyzja ws. kontroli na granicy. Resort właśnie poinformował

Medialne rozstanie Schreiberów

Niedługo potem Marianna Schreiber podzieliła się z obserwatorami zaskakującym wyznaniem. Zarzuciła mężowi, że nie porozmawiał z nią o separacji osobiście. Celebrytka związana z galami freak-fightowymi i założycielka partii “Mam dość” o wszystkim miała dowiedzieć się z mediów.

Już kilka lat temu wiedziałam, że mój mąż wybrał karierę polityczną – nie rodzinę. Starałam się to zaakceptować. Chciałam, żeby mój mąż się rozwijał, cieszyłam się jego sukcesami. P.S Łukaszu, skoro wybrałeś taki format komunikacji, to z tego skorzystam i napiszę Ci tyle – że mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku dla naszego dziecka podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać do tego gazet. Tak się po ludzku nie robi to nie fair – napisała Schreiber.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe ustalenia ws. kierowcy ze Szczecina. Jego słowa zadziwiają

Łukasz Schreiber odpowiada na zarzuty żony

Były minister PiS nie pozostał swojej żonie dłużny. W krótkim komentarzu dla „Super Expressu” odpowiedział na zarzuty o niepoinformowaniu Marianny Schreiber o chęci separacji. Dodał, że życzy jej wszystkiego, co najlepsze.

Życzę jej powodzenia. Jeśli tak sądzi, to trudno... – stwierdził Łukasz Schreiber.

Źródło: WP.pl, rp.pl