Goniec.pl
dziecko ogromny łoskot

Wikimedia Stiopa CC BY-SA 4.0 (zdjęcie ilustracyjne)

Lublin: 1,5-roczny chłopiec wypadł z trzeciego piętra

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Rodzice tego dziecka mogą mówić o wielkim szczęściu. Z balkonu jednego z bloków w Lublinie wypadł 1,5-roczny chłopiec. po tym, jak doszło do wypadku, natychmiast zawiadomiono pogotowie ratunkowe. Policja potwierdziła, że maluch nie odniósł poważnych obrażeń. Mundurowi zbadają okoliczności tego zdarzenia.

Chwile grozy przeżyli rodzice malutkiego dziecka, które wypadło z balkonu jednego z bloków w Lublinie. O wypadku zawiadomiono funkcjonariuszy policji, którzy wraz z ratownikami medycznymi pojawili się na osiedlu. Chłopiec otrzymał już opiekę i na szczęście nie doszło do tragedii.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez służby 1,5-roczne dziecko wypadło z balkonu z bloku mieszkalnego, który znajduje się przy ulicy Niepodległości w Lublinie. Mały chłopiec spadł z poziomu trzeciego piętra. Mundurowi rozpoczęli już badanie okoliczności wypadku.

W Lublinie dziecko wypadło z balkonu

Policja otrzymała zawiadomienie, jak tylko doszło do wypadku z udziałem dziecka. Ze wstępnych ustaleń służb mundurowych wynika, że do wypadku doszło w momencie, w którym na balkonie w bloku mieszkalnym na lubelskim osiedlu bawiło się troje maluchów.

Jak ustalili funkcjonariusze, dzieci znajdowały się wtedy pod opieką ojca. Matka wówczas była poza domem i robiła zakupy. W rozmowie z mediami policjanci oświadczyli, że najprawdopodobniej chłopiec wspiął się na przedmiot znajdujący się na balkonie.

[EMBED-243]

Z relacji służb wynika, że w pewnej chwili 1,5-roczny chłopiec „przechylił się przez barierkę i wypadł z balkonu”. Po tym, jak na miejscu wypadku pojawili się ratownicy medyczni, maluch został przetransportowany do szpitala.

Dziecku nie stało się nic poważnego

Po przeprowadzeniu szeregu badań stwierdzono, że na szczęście dziecko nie odniosło poważnych obrażeń. Podczas rozmowy z mediami Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie poinformowała, że rany są powierzchowne.

Policjantka oświadczyła, że u 1,5-rocznego chłopca stwierdzono jedynie otarcia naskórka oraz ogólne potłuczenia. Funkcjonariuszka potwierdziła, że jego życiu obecnie nic nie zagraża. Rodzice malucha mogą jednak mówić o wielkim szczęściu.

Dużą rolę w szczęśliwym zakończeniu mógł odegrać fakt, że dziecko spadło na trawiaste podłoże, jak dodała Anna Kamola. Choć wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek, policjanci rozpoczęli badanie okoliczności zdarzenia.

Po przebadaniu rodziców stwierdzono, że matka była trzeźwa. Natomiast u ojca, który opiekował się dziećmi, wykryto śladowe ilości alkoholu w organizmie. Parę czeka jeszcze jednak przesłuchanie. Anna Kamola powiedziała, że mundurowi muszą upewnić się, że nie doszło do przestępstwa narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Wiadomość o wypadku została opublikowana dzisiaj tj. 16 maja.

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >