Goniec.pl > Wiadomości > Kobieta schudła 200 kg, zmieniła się nie do poznania
Monika Majko
Monika Majko 06.05.2021 14:08

Kobieta schudła 200 kg, zmieniła się nie do poznania

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
goniec.pl

W szczytowym momencie Brianne ważyła około 317 kilogramów. Kobieta zdecydowała się zmienić swoje życie i zawalczyć o zdrowie oraz sylwetkę, dlatego zgłosiła się do programu „My 600-lb life”. Brianne szybko stała się ulubienicą widzów, a jej niezwykła metamorfoza zachwyciła fanów.

Kobieta schudła ponad 200 kilogramów

Problemy Brianne z wagą zaczęły się już w dzieciństwie. Jako dziewczynka przeżyła ona traumę, która spowodowała u niej kłopoty z odżywianiem. Brianne zajadała więc strach, stres i wszelkie inne problemy, a jej waga zwiększała się z każdym rokiem.

Choć nad nawykami żywieniowymi córki próbował pracować jej ojciec, surowy mężczyzna nie był w stanie pomóc córce. Tata Brianne był oficerem sił powietrznych, a jego żołnierskie metody wychowania powodowały, że dziewczynka czuła się jeszcze gorzej, co powodowało coraz silniejszą potrzebę sięgania po kolejne smakołyki.

W wieku 15 lat Brianne ważyła już niemal 100 kg, a 5 lat później ponad 135 kg. Młoda kobieta nie miała żadnej kontroli nad swoim podjadaniem, co powodowało, że jej waga stale rosła. Brianne poznała męża, który pokochał ją taką, jaka jest, ale nawet jemu z czasem zaczęła przeszkadzać rosnąca waga wybranki.

By ratować małżeństwo, kobieta zdecydowała się zgłosić do popularnego w Ameryce programu „My 600-lb life”, w którym eksperci pomagają osobom otyłym uporać się z nadprogramowymi kilogramami. Brianne przeszła operację żołądka i rozpoczęła walkę o swoje zdrowie i sylwetkę.

Kobieta radykalnie zmieniła nawyki żywieniowe, a także zaczęła się więcej ruszać. Wciąż pozostaje pod stałą opieką dr Now, który pomagał jej w trakcie trwania programu. Brianne szybko zyskała sympatię zarówno ekipy show, jak i widzów, którzy z ciekawością śledzili jej przemianę.

W programie Brainne zdołała zrzucić około 173 kilogramów, a jej ciało zmieniło się niemal nie do poznania. Kobieta nie poddała się jednak i wciąż kontynuuje swoją walkę o wymarzoną sylwetkę. Jak donosi serwis starcasm.com, dziś gwiazda telewizji TLC waży zaledwie 90 kilogramów.

Brianne dzieli się efektami swojej przemiany na Instagramie. Najnowsze zdjęcia kobiety zaskoczyły widzów programu, którzy pamiętają jej początki walki z otyłością. Amerykanka przeszła ogromną metamorfozę i dziś trudno ją rozpoznać.

Amerykanka ma zamiar kontynuować swoją przemianę, a fani nie mogą doczekać się dalszych efektów jej pracy. Brianne pokazała wielu osobom, że konsekwencja i systematyczność mogą dać wspaniałe efekty, a z dodatkowymi kilogramami mogą poradzić sobie nawet osoby, które z otyłością zmagają się od wielu lat.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Tagi: