Goniec.pl > Wiadomości > Kobieta potrącona w polskim mieście. Jest w ciężkim stanie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.09.2023 15:42

Kobieta potrącona w polskim mieście. Jest w ciężkim stanie

Karetka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Nieuwaga pieszych i kierowców znów zebrała swoje żniwo. Kierujący pojazdem osobowym  potrącił kobietę w okolicy przejścia dla pieszych. Do zdarzenia doszło w jednym z dużych polskich miast. Jak czuje się ofiara nieszczęśliwego zdarzenia?

Wypadek w Częstochowie. Kierowca potrącił pieszą

W piątek 29 września około godziny 13 służby ratunkowe w Częstochowie odebrały informację o poważnym wypadku, do jakiego doszło przy ulicy Stefana Kisielewskiego.

Kierowca tuż obok pasów dla pieszych potrącił kobietę. Jak wynika z doniesień w mediach, ofiara miała 80 lat. Jaki jest jej aktualny stan zdrowia?

Wiadomości TVP nie odpuszczają Agnieszce Holland. Danuta Holecka zmieniła minę w sekundę

Częstochowa. Potrącona kobieta miała 80 lat

Przy ulicy w Częstochowie błyskawicznie pojawiła się straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Przystąpiono do akcji ratunkowej. 

Potrącona 80-latka przebywa w miejskim szpitalu. Jej stan prawdopodobnie jest ciężki. Trudno określić, czy uda jej się wyjść obronną ręką z wypadku. Czy kierowca, który ją potrącił, był trzeźwy?

Wypadek w Częstochowie. Kierowca był trzeźwy?

Jak czytamy na portalu Eska, mężczyzna został przebadany przez funkcjonariuszy policji i nie stwierdzono, by był pod wpływem napojów wyskokowych. 

Ulica Stefana Kisielewskiego aktualnie jest nieprzejezdna, a na miejscu prowadzone są czynności. Policjanci przewidują, że między godziną 15 a 15 ruch uliczny zostanie w pełni przywrócony.

Źródło: Eska