Goniec.pl
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Jarosław Kaczyński świetnie bawił się na weselu. Nie krył zachwytów

14 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Jarosław Kaczyński w poniedziałek rozpoczyna wytęskniony urlop. Przed wyjazdem pojawił się jeszcze na ślubie swojej współpracownicy Aleksandry. Prezes PiS nie uczestniczył w tego typu uroczystościach od czasu, gdy przed ołtarzem stanął Jacek Kurski.

Jarosław Kaczyński - jak się okazuje - potrafi docenić swoją obecnością nie tylko prezesów sprzyjających mu stacji telewizyjnych i zakochanych w dobrach materialnych zakonników, ale także pracowników niższych szczeblem. Paparazzi donoszą, że polityk doskonale bawił się w towarzystwie współpracownicy i jej świeżo upieczonego małżonka.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

To, jak Jarosław Kaczyński traktuje koty, mówi wiele o jego charakterze. Wielu Polaków będzie zaskoczonych

CZYTAJ DALEJ

Jarosław Kaczyński bawił się na weselu

Aleksandra, która wyraźnie cieszy się sympatią Jarosława Kaczyńskiego, jest specjalistką w zakresie partyjnych mediów społecznościowych. Wcześniej była rzeczniczką prasową Urzędu Miasta w Świdniku, a także dziennikarką radia Złote Przeboje i pracownicą TVP. Ukończyła studia z zakresu dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wybrankiem ulubienicy prezesa PiS jest tajemniczy Piotr.

Młodej parze ślubu udzielał sam biskup lubelski Adam Bab. Wśród duchownych odprawiających nabożeństwo znalazł się także ksiądz Eugeniusz Szymański, który podczas ceremonii zaślubin zwrócił się wprost do Jarosława Kaczyńskiego.

- Panie premierze, chciałem powiedzieć, że od kiedy śledzę pana publiczną działalność, jestem bardzo zbudowany tym, co pan robi. Doceniają to też nasi parafianie, bo tutaj, w naszej parafii, od bardzo wielu lat ludzie z PiS wygrywają we wszystkich wyborach, począwszy od prezydenckich, poprzez parlamentarne czy samorządowe różnych szczebli - mówił kapłan, dziękując prezesowi PiS za przybycie i wyrażając nadzieję, że parafianie poczują się zobowiązani, by dalej popierać partię rządzącą i modlić się w intencji ojczyzny.

Jarosławowi Kaczyńskiemu w kościele towarzyszyli rzecznik PiS Radosław Fogiel i wiceminister spraw wewnętrznych Paweł Szefernaker. Po ślubie lider partii rządzącej wręczył nowożeńcom bukiet białych kwiatów i tradycyjną kopertę. Nie opuścił również wesela, gdzie ochoczo śpiewał młodym "sto lat" i wzniósł toast za ich zdrowie. Następnie przyszedł czas na kolejny prezent, przypominający wyglądem elegancki album. Co dziwne, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie towarzyszyli ochroniarze.

Jarosław Kaczyński

Screen z artykułu Faktu pt. "Wiemy, co Jarosław Kaczyński robił przed urlopem. Świetnie się bawił! [MAMY FILM]" autorstwa Beaty Czumy

SPROSTOWANIE

W związku z pojawieniem się w dniu 16 sierpnia 2022 roku na portalu internetowym Goniec.pl nieprawdziwych faktów w artykule pt. "Jarosław Kaczyński świetnie bawił się na weselu. Nie krył zachwytów", informujemy, że ksiądz Wojciech Iwanicki, proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Lublinie, nie brał udziału w przytaczanej w artykule uroczystości.

Podczas ślubu wypowiadał się ksiądz Eugeniusz Szymański. Ksiądz proboszcz Wojciech Iwanicki przebywał wówczas na urlopie poza parafią i diecezją, czego dowodem są taśmy z monitoringu umieszczonego w świątyni.

Redakcja portalu Goniec.pl

AFP/EAST NEWS

Ojciec Kaczyńskich zrobił przed śmiercią niebywałą rzecz. Widok jego grobu mówi wszystko

Rajmund Kaczyński, ojciec Jarosława i Lecha Kaczyńskich, był powstańcem i żołnierzem polskiego wojska. Współcześni Polacy z pewnością mieli okazję go poznać, gdy na jaw wyszła wypowiedź, w której potępił dopuszczenie jego synów do władzy. Jak wygląda grób ojca prezesa siedem lat po jego śmierci?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Zaskakująca prawda o Jarosławie Kaczyńskim wyszła na jaw. Polacy się tego nie spodziewali

  • IMGW ostrzega, pogoda nie rozpieści Polaków. Wydano alerty pierwszego stopnia

  • Rosjanie szukają sposobów na ucieczkę z frontu. Niewiarygodne, w jaki sposób chcą uniknąć walki

Źródło: Fakt

Irmina JachAutor

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

kremlin.ru Jakub Szymczuk/KPRM

Wiadomości

"Równie dobrze Putin może ogłosić aneksję Księżyca czy Marsa". Ostre reakcje na decyzję dyktatora

Czytaj więcej >
Karkonoski Park Narodowy/Facebook

Wiadomości

Mamy dopiero wrzesień, a w Polsce już szalała śnieżyca. Mamy nagranie

Czytaj więcej >
Kreml zapowiedział specjalną ceremonię, Władimir Putin podpisze tam ważny dekret

Wiadomości

Władimir Putin anektował kolejne regiony Ukrainy. Zebrani skandowali "Rossija!"

Czytaj więcej >
Flickr/ facebook.com/DorotaOstrowskaFoto/zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Skandal na cmentarzu. Poszedł na cmentarz i nie znalazł grobu bliskich, ksiądz sprzedał miejsce

Czytaj więcej >
Michał Dworczyk rezygnuje ze stanowiska. Polityk nie będzie już szefem Kancelarii Premiera

Wiadomości

Michał Dworczyk zrezygnował ze stanowiska. Polityk nie będzie już szefem Kancelarii Premiera

Czytaj więcej >
Flickr/European Parliament

Wiadomości

Donald Tusk staje w obronie przedsiębiorców i uderza w PiS. "Użyjemy wszystkich dostępnych środków"

Czytaj więcej >