Goniec.pl > Wiadomości > Druhna zrobiła przyjaciółce "niespodziankę" w dniu ślubu. Panna młoda nie kryła oburzenia
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 02.06.2022 13:25

Druhna zrobiła przyjaciółce "niespodziankę" w dniu ślubu. Panna młoda nie kryła oburzenia

wesele
Pixabay/StarFlames

Każda panna młoda marzy o tym, by dzień jej ślubu okazał się tym najpiękniejszym. Długie i skrupulatne planowanie tego wyjątkowego dnia ma zagwarantować, że wszystko będzie pod kontrolą. Los potrafi nas jednak niemiło zaskoczyć, o czym boleśnie przekonała się pewna kobieta z Wielkiej Brytanii. Chwilę przed tym, gdy miała stanąć przed ołtarzem, spotkała ją przykra niespodzianka ze strony zaufanej druhny.

Młoda Brytyjka opisała swoją niecodzienną historię na znanym portalu Reddit. Rozgoryczna postanowiła wylać z siebie żal, jaki żywiła do przyjaciółki ze szkolnych lat o imieniu Andy, która miała być jej wymarzoną druhną.

Para młoda nie siliła się na imprezę z pompą i wybrała skromną uroczystość w gronie najbliższych, ale dokładnie zaplanowała każdy detal. Poza wyborem sukni dla przyszłej małżonki, starannie wybrano także strój dla towarzyszącej jej koleżanki. Ta miała pojawić się w różowej kreacji.

Kilka dni przed ślubem Andy oświadczyła, że ma specjalną niespodziankę dla panny młodej. Kobieta spodziewała się nieoczekiwanego prezentu, jednak to, co zobaczyła w dniu ślubu, totalnie popsuło jej nastrój.

Zrujnowała ślub przyjaciółki

Gdy Andy zjawiła się na uroczystości, na jaw wyszło, na jak kuriozalny pomysł wpadła. Ku zdziwieniu panny młodej, zamiast w ustalonym stroju, postanowiła wystąpić w sukni ślubnej i welonie na głowie.

- Andy powiedziała mi, że zmieniła zdanie na temat swojej poprzedniej sukienki i zdecydowała, że chce wybrać coś, co będzie symbolem jej udziału w mojej radości i szczęściu - wyznała przybita panna młoda.

Druhna zarzekała się, że chciała jedynie niewinnie zażartować, ale nikomu oprócz niej nie było do śmiechu. Poniżona przyjaciółka odprawiła ją z kwitkiem do domu, nie widząc możliwości, by ta uczestniczyła w ceremonii. - Byłam wściekła i rozczarowana - napisała.

Druhna pokazała tupet

Na tym wcale nie zakończyła się relacja obu pań, gdyż niedoszła druhna wykazała się ogromnym tupetem i zaatakowała przyjaciółkę, której zrujnowała najważniejszy dzień w życiu.

W prywatnej wiadomości napisała pannie młodej, że jej reakcja świadczy o tym, że "była zazdrosna, że wyglądała szczuplej w sukni ślubnej" i że "jest płytka".

Internauci, którzy zapoznali się z historią, wyrobili sobie jednoznaczne stanowisko na temat zachowania Andy. Kobieta znalazła się pod ostrzałem krytyki, a większość z komentujących była pewna, że koleżanka celowo skupiła na sobie całą uwagę.

- Chciała cię przyćmić. Ten komentarz o tym, że byłaś zazdrosna o to, jak wyglądała w swojej sukience, mówi o niej wszystko - stwierdził użytkownik Reddita.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: o2.pl

Tagi: Ślub Wesele