Goniec.pl
kobieta teściowa zniszczyła

East News Priscilla Du Preez (zdjęcie ilustracyjne)

Dostała prezent od teściowej. Poszło o wychowywanie dzieci

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Kobieta, która podzieliła się rodzinną historią, od pewnego czasu już miała dość swojej teściowej. Sprawę pogarszały bierna postawa męża oraz zachowanie niesfornych dzieci, przez które była wiecznie zmęczona. Anna miała nadzieję, że przynajmniej w dniu urodzin będzie mogła poświęcić sobie trochę czasu. Nic bardziej mylnego. Matka partnera wręczyła jej prezent, który przepełnił czarę goryczy.

Na pierwszy rzut oka Anna mogłaby się wydawać spełnioną kobietą. Nie brakuje jej pieniędzy, założyła rodzinę – ma też męża i dwóch synów. Okazuje się jednak, że ostatnio w jej życiu nic nie układa się po jej myśli. Bohaterka artykułu nie może znaleźć chwili, którą mogłaby poświęcić tylko sobie.

Wreszcie kobieta nie wytrzymała i postanowiła podzielić się swoimi problemami z redakcją internetowego portalu. Najwyraźniej nie miała nawet czasu na to, by spotkać się z kimś bliskim i podzielić tym, jak obecnie wygląda jej życiowa sytuacja. Anna nie ukrywa, że ma dość swojej rodziny.

Rodzinne problemy kobiety są coraz trudniejsze

W liście do redakcji kobieta nie ukrywa, że od pewnego czasu już nic jej nie cieszy. Anna całymi dniami zajmuje się dziećmi i nie może liczyć na męża, który wiecznie pracuje i wyjeżdża w delegacje. Choć sama nie jest aktywna zawodowo, to przypomina, że zajmowanie się domem to praca na pełny etat.

Jedną z jej największych bolączek jest fakt, że nie czuje się w rodzinie, jakby była częścią zespołu. Z listu wynika też, że trudno mówić o partnerstwie w jej małżeństwie. Nawet, gdy jej mąż Patryk jest w domu, to ona musi gasić każdy pożar, który najczęściej wzniecają nastoletni synowie.

[EMBED-243]

Czekając na urodziny, Anna miała nadzieję, że wreszcie znajdzie trochę czasu tylko dla siebie. Mama wszystko sobie już zaplanowała – wizytę u fryzjera oraz kosmetyczki. Plany mogła jednak wrzucić do kosza zaraz po tym, jak jej syn Damian stłukł szybę w altance. Po chwili wdał się w awanturę z bratem.

Mąż Anny – jak ma w zwyczaju – zażądał od niej, by uspokoiła ich dzieci. Zamiast fryzjera i kosmetyczki czesanie włosów w pośpiechu oraz malowanie rzęs w łazience. Bez zastanowienia wzięła jedną ze swoich ulubionych sukienek. Wówczas partner zarzucił jej, że wiecznie ubiera ten sam strój.

Jeden z najgorszych dni urodzin w życiu kobiety

Wreszcie kobieta postanowiła zapomnieć o trudnościach i przywitać gości, których zaprosiła. W domu Anny zjawili się teściowie, siostra męża i kuzynka. Mama co jakiś czas musiała uspokajać nastoletnich synów. Później nadszedł moment wręczania prezentów.

Niestety podarunki nie przypadły Annie do gustu. Szwagierka wręczyła jej krem na zmarszczki, co przypomniało kobiecie o nieustannym zmęczeniu, które czuje każdego dnia, użerając się z członkami rodziny. Kuzynka wręczyła jej seksowną bieliznę, choć w za małym rozmiarze.

Partner Anny nie napracował się, wybierając prezent. Podarował żonie koc oraz patelnię. Jednak prawdziwe crème de la crème przygotowała teściowa autorki listu. Kobieta kupiła jej podręcznik „Jak wychować dobrze dzieci?”. Dodała jeszcze, że martwi się o to, jak Anna wychowuje nastolatków.

Teściowa najwyraźniej uznała, że treść poradnika może okazać się niewystarczająca, dlatego do środka włożyła kartkę ze złotymi radami, które sama spisała. Tego było już zbyt wiele. Mąż Anny dodał jeszcze, że powinna uczyć się od starszych i zasugerował, że mogłaby być lepszą matką.

Autorka listu nie ma już ochoty oglądać swojej rodziny i trudno się jej dziwić. Prawdopodobnie w tym przypadku nawet na zdjęciu nie wyszłaby najlepiej w towarzystwie teściowej, męża i nastoletnich synów.

Fot. popularne.pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Już dziś wchodzą w życie kolejne zmiany w obostrzeniach

  • Zadali Elżbiecie Witek pytanie o KRS. Ratowała się ucieczką

  • Katarzyna Dowbor doniosła na uczestników programu „Nasz nowy dom” służbom. Źle traktowali psa

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Popularne.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >