Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Donald Tusk w Dzień Matki pokazał wyjątkowe nagranie. "Mam ściśnięte gardło"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 26.05.2024 10:25

Donald Tusk w Dzień Matki pokazał wyjątkowe nagranie. "Mam ściśnięte gardło"

Donald Tusk
fot. KAPiF

Premier Donald Tusk z okazji Dnia Matki opublikował w niedzielę w mediach społecznościowych rodzinne nagranie z 1967 roku, które sam skomentował. - Cały czas mam ściśnięte gardło, kiedy ją widzę - mówił. Życzenia wszystkim mamom złożyła dziś również para prezydencka.

Premier Donald Tusk opublikował wzruszające nagranie z okazji Dnia Matki

W niedzielę 26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji premier Donald Tusk opublikował w mediach społecznościowych prywatne, rodzinne nagranie z 1967 roku, w którym wspomina swoją mamę. 

Sopot, 1967 rok, miałem 10 lat i wybieramy się na imprezę do cioci Grzesi, to jedyny film z czasów mojego dzieciństwa - komentuje Tusk. - Moja mama - najukochańsza osoba na świecie. To jedyne ruchome zdjęcia, na których jest uwieczniona - powiedział premier. 

Polskie myśliwce pilnie poderwane. Jest komunikat wojska

Donald Tusk opublikował wzruszające nagranie z okazji Dnia Matki

Mało widać, ale cały czas mam ściśnięte gardło, kiedy widzę moją mamę - komentuje rodzinne nagranie premier.

O swojej mamie Tusk mówi jako "najbardziej słonecznej osobie".

Tata miał specyficzne poczucie humoru. Niektórzy uważają, że takie same mam ja. bardzo lubiliśmy te sopockie rodzinne spotkania - dodaje.

ZOBACZ: Donald Tusk uderzył w Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS będzie wściekły

Wideo kończy kadr z napisem: "Ukochanej Mamie, Donald Tusk". Premier opublikował nagranie w mediach społecznościowych z okazji Dnia Matki, podpisując je słowami: "Wciąż kocham Cię, Mamo...".

Para prezydencka również złożyła życzenia z okazji Dnia Matki

Życzenia z okazji Dnia Matki w niedzielę nad ranem opublikowała także Kancelaria Prezydenta.

Rokrocznie tego dnia wyrażamy wdzięczność, miłość i szacunek wobec osoby, której zawdzięczamy najcenniejsze dary: życie, miłość, akceptację, pełne oddanie - czytamy.

ZOBACZ: Donald Tusk zapowiada wiec w Warszawie. “Spotkajmy się, by tego nie stracić”

Agata Kornhauser–Duda i Andrzej Duda życzą, "aby codzienność Mam pełna była chwil szczęścia i spełnienia, a chwile trudu i wyrzeczeń zawsze przynosiły dobre owoce i prowadziły do radości".

Życzymy, by Pań domy wypełniała atmosfera wdzięczności i miłości. Niech Matkom zawsze towarzyszy wsparcie ze strony najbliższych - napisała para prezydencka.