Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Biedronka niespodziewanie wprowadziła nową usługę dla klientów. Ogromne ułatwienie
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 17.08.2023 09:36

Biedronka niespodziewanie wprowadziła nową usługę dla klientów. Ogromne ułatwienie

Biedronka
Iberion

Biedronka nie przestaje zaskakiwać nie tylko różnorodnymi promocjami i kolejnymi opcjami czekającymi na użytkowników aplikacji Moja Biedronka. Teraz przy kasie można bezprowizyjnie wypłacić gotówkę. Jak działa nowa usługa?

Nowa wyjątkowa usługa w Biedronce

Popularny market przyzwyczaił nas do wyjątkowych promocji, z których wiele jest dedykowanych klientom programu lojalnościowego Moja Biedronka. Osoby kupujące w tym dyskoncie chwalą sobie m.in. shakeomat, który pozwala na “wytrząśnięcie” ofert dedykowanych poszczególnym klientom.

Klientów Biedronki czeka kolejna miła niespodzianka. To następna usługa oferowana przez dyskont, która pojawiła się niemal bez zapowiedzi. Każda kasa stała się właśnie... bankomatem.

Po policyjnym pościgu auto wjechało w drzewo. Na pokładzie sześcioro dzieci i troje dorosłych

"Płać kartą i wypłacaj" - na czym polega ta opcja?

O co chodzi? Usługa "Płać kartą i wypłacaj" umożliwia wypłacanie gotówki podczas dokonywania zakupów. Możliwość ta jest już dostępna dla posiadaczy kart Visa i Mastercard, włącznie z płatnościami zbliżeniowymi oraz przy użyciu smartfona, w ponad 2 tysiącach sklepów należących do sieci Biedronka.

Wypłata gotówki jest dostępna przy transakcjach zakupowych o wartości przekraczającej złotówkę, jednak wymagane jest, by w kasie znajdowała się odpowiednia ilość gotówki. Jeśli planuje się skorzystać z opcji wypłaty podczas płacenia kartą, smartwatchem lub smartfonem, trzeba poinformować kasjera o swoim zamiarze przed dokonaniem płatności.

Ile można wypłacić i czy będą dodatkowe opłaty?

W ramach tej usługi istnieje możliwość wypłacenia kwot wielokrotności 50 złotych, jednak nieprzekraczających 300 złotych (czyli 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł i 300 zł). Korzystanie z tej opcji jest dozwolone wielokrotnie w ciągu jednego dnia. Należy jednak zaznaczyć, że usługa nie jest dostępna w kasach samoobsługowych. Warto także podkreślić, że sklep nie będzie naliczał żadnych opłat za skorzystanie z tej usługi, a ewentualne opłaty związane z jej użytkowaniem są pobierane wyłącznie przez bank, który wydał daną kartę.

- Należy podać kasjerowi kwotę wypłaty i włożyć lub przyłożyć kartę do terminala płatniczego przy kasie. Wypłata jest zawsze zabezpieczona kodem PIN do karty, a jej minimalny poziom to 50 zł. Pobrana w gotówce kwota jest doliczana do wartości zakupów w sklepie Biedronka - tłumaczy Lidia Stegenta-Głowala, dyrektor ds. operacji finansowych w sieci Biedronka.

Źródło: Biedronka