Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > 15-latek zaatakowany nożem w liceum. Na miejscu policja i pogotowie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.12.2023 20:46

15-latek zaatakowany nożem w liceum. Na miejscu policja i pogotowie

policja radiowóz
(zdj. ilustracyjne) policja.pl

Warszawa. Atak nożownika w stołecznym liceum. Agresor ma zaledwie 15 lat i jest uczniem uczęszczającym do szkoły na Targówku. Ranna została jedna osoba. Poszkodowany 15-latek otrzymał cios nożem w policzek.

Nożownik zaatakował w szkole w Warszawie, to 15-letni uczeń

W jednym z warszawskich liceum doszło do ataku nożownika. Raniony został 15-letni uczeń, który chwilę wcześniej wdał się bójkę z innym chłopcem uczącym się w szkole.

Do zdarzenia doszło we wtorek 5 grudnia około godziny 14 w XIII Liceum Ogólnokształcącym im. płk Leopolda Lisa-Kuli na Targówku. Policja ujawniła wstępne ustalenia dotyczące okoliczności ataku z użyciem noża w szkole.

Wstyd na całą Polskę. Wyszło na jaw, co kasjerka i klientka robiły w Biedronce

Uczniowie bili się w toalecie, jeden z nich wyciągnął nóż

Bójek dwóch 15-latków miała miejsce w toalecie. W pewnym momencie jeden z nastolatków wyjął przygotowany wcześniej kilkunastocentymetrowy nóż. Nie jest wiadome czy wszystko wcześniej zaplanował, jednak tłumaczyłoby to fakt posiadania przygotowanej broni.

ZOBACZ: Kadzidło. Atak nożownika w szkole. Troje uczniów ciężko rannych

15-latek został raniony nożem w policzek. - Nic nie zagraża życiu ucznia. Trwają czynności w sprawie - przekazała  sierż. sztab. Gabriela Putyra z KSP w rozmowie z portalem polsatnews.pl.

Policja wyjaśnia okoliczności bójki w warszawskiej szkole

Bójka zakończona atakiem nożem nie przyniosła ze sobą groźnych obrażeń. Rana policzka 15-latka jest powierzchowna i zgodnie z informacjami Super Expressu, poszkodowany uczeń nie wymagał nawet hospitalizacji w szpitalu.

ZOBACZ: 18-letni nożownik ze szkoły w Kadzidle "miał problemy"? Wyciekły nowe informacje

Policjanci zabezpieczyli nóż, który został użyty podczas bójki w warszawskim liceum. - Trwają czynności w sprawie - dodała sierż. sztab. Gabriela Putyra. Szkoła, gdzie doszło do groźnego incydentu, natychmiast wezwała rodziców 15-latka, który przyszedł na lekcje z nożem. Nie są znane przyczyny motywy stojące za rozpoczęciem starcia uczniów.

Źródło: polsatnews.pl