Goniec.pl
żona bolał brzuch

YouTube tlc uk screen z materiału „Cheating Wife Is Exposed After Doctor Finds An Old Condom In Her Vagina | Sex Sent Me To The ER”

Żonę bardzo bolał brzuch. Okazało się, że zdradza męża

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Mężczyzna postanowił zabrać swoją żonę do szpitala po tym, jak kobieta zaczęła skarżyć się na coraz silniejszy ból brzucha. Nie wiedział jeszcze, że podczas wizyty w klinice nie tylko pozna powód dolegliwości partnerki, ale dowie się także o jej niewierności. Po badaniu nie miał wątpliwości, że odbyła stosunek z innym facetem.

Bohater tej historii nie mógł przypuszczać, że dowie się o niewierności żony w tak osobliwy sposób. Ta absurdalna opowieść zainspirowała brytyjską stację TLC do nagrania o niej filmu paradokumentalnego. Wszystko rozpoczęło się od niewinnych bólów brzucha Karen.

Od pewnego czasu żona bohatera paradokumentu zaczęła czuć dyskomfort w okolicach podbrzusza. Ból nie tylko nie ustawał, ale narastał z każdym dniem. Karen nie miała pojęcia, jaka może być przyczyna dolegliwości. Jej mąż także nic nie mógł na to poradzić.

Mężczyzna zawiózł żonę do szpitala

Gdy po kilku tygodniach nic się nie zmieniło, mężczyzna postanowił zabrać swoją żonę do szpitala. Tam Karen miała zostać poddana podstawowym badaniom, by dowiedzieć się, czy jej zdrowiu i życiu nie grozi żadna poważna choroba.

Kobieta trafiła pod opiekę specjalisty ginekologa. Na oddziale lekarz przeprowadził wywiad z Karen i jej mężem, mając nadzieję, że uzyska jakąś przydatną informację. Jednak małżeństwo przyznało, że nie uprawiało seksu już od wielu dni.

[EMBED-243]

Powodem braku stosunków było złe samopoczucie Karen. Ginekolog zadecydował, że konieczne będzie przeprowadzenie podstawowych badań. Para została na terenie placówki medycznej, czekając na rozpoczęcie kontroli lekarskiej.

Niewierna żona

Szybko okazało się, że żona bohatera naszej historii nie będzie potrzebowała skomplikowanych badań. Ginekolog bardzo szybko dostrzegł przyczynę bólu podbrzusza. Lekarz znalazł w jej pochwie ciało obce.

Specjalista zapewnił, że po usunięciu źródła stanu zapalnego, pacjentka powinna szybko wrócić do zdrowia. Choć z jego perspektywy była to bardzo dobra wiadomość, ponieważ oznaczała, że kobieta nie cierpi na żadną poważną chorobę, para nie wyglądała na szczęśliwą.

Ciałem obcym, które wyciągnął z Karen lekarz, okazała się prezerwatywa. Szkopuł w tym, że małżeństwo zrezygnowało z tej formy antykoncepcji wiele lat wcześniej. Wszystko więc wskazywało na to, że kobieta użyła jej z kimś innym.

Jak tylko niewierność żony wyszła na jaw, bohater tej historii złożył pozew o rozwód. Choć jego małżeństwo legło w gruzach, przez co z pewnością nie było mu do śmiechu, trzeba przyznać, że cała ta sytuacja brzmi absurdalnie.

[EMBED-707]

  • Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 77. Nie żyje jedna osoba

  • Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka

  • Ida Nowakowska znika z TVP ze względu na poród. Dzisiaj pożegnała się z widzami

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >