Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Znalazła list w drzwiach samochodu. Gdy go przeczytała, zalała się łzami
Irmina Jach
Irmina Jach 27.09.2023 16:20

Znalazła list w drzwiach samochodu. Gdy go przeczytała, zalała się łzami

Drzwi samochodu
Facebook/Family Lowdown Tips & Ideas

Kobieta, która znalazła list zatknięty za klamkę drzwi swojego samochodu, nie spodziewała się, że jego treść zrobi na niej aż tak ogromne wrażenie. Jak brzmiała jego treść? Kto go wysłał? Jaki był cel? Będziecie zaskoczeni.

Mama znalazła tajemniczą notatkę

Codzienny pęd i idący za nim stres sprawiają, że trudno nam odnajdować przyjemności i odkrywać głębszy sens w małych rzeczach. Zapominamy, że niejednokrotnie to, co z pozoru nieistotne, może stanowić największą wartość i przejąć nas na wskroś. Nic dziwnego, że pewna mama, która zobaczyła list w drzwiach swojego samochodu, spodziewała się, że popłynie z niego niesamowity morał, który na zawsze odmieni jej życie.

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Kobieta zalała się łzami

- Gdybyś zobaczyła notatkę na swoim samochodzie po powrocie ze sklepu, automatycznie myślałabyś o najgorszym… prawda?! Cóż, ja od razu tak pomyślałam i w myślach krzyczałam: „O Boże co to jest”!? Drżącymi rękami wzięłam notatkę… i wow! Natychmiast łzy zaczęły mi płynąć z oczu, ale się jakoś powstrzymałam, aby moje dzieci nie widziały - relacjonowała kobieta. Jak się okazało, była to naprawdę fantastyczna wiadomość.

Co mama przeczytała w liście?

- Masz cudowne dzieci! Dziękuję, że dzięki nim uśmiechnęłam się z mojego samochodu. To wiadomość od mamy do mamy. Pamiętaj, że wykonujesz kawał świetnej roboty - napisał tajemniczy nadawca, który sprawił, że bohaterka tej historii była szczęśliwa przez cały dzień. Jak widać, mały gest może przynieść naprawdę wiele dobrego.

Tagi: samochód