Goniec.pl
kobieta-niesamowite-cierpienie

Facebook

Zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Narzeczony w jej telefonie znalazł wymowne zdjęcie

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

John już w szkole poznał kobietę, która skradła jego serce. Wraz z Michelle w oczach wielu znajomych tworzyli parę idealną, ale ich losy nie były łatwe. Zakochani przeżyli wzloty i upadki. Wreszcie jednak zaplanowali ślub, by być już razem na zawsze. Niestety Michelle zmarła tuż przed ceremonią. Zaraz po tym John znalazł w telefonie zmarłej partnerki jej zdjęcie w sukni ślubnej.

Gdy John zrozumiał, że Michelle jest kobietą jego życia, postanowił się jej oświadczyć. Jednak wcześniej para przeżyła dość burzliwą historię. Oboje poznali się jeszcze w czasach szkolnych. Choć szybko przypadli sobie do gustu, to ich związek się rozpadł. Na szczęście nie na zawsze.

Michelle była kobietą, która jak żadna inna zwróciła na siebie uwagę Johna. Poznali się w liceum i zostali parą. Przez większość czasu w ich związku nie było problemów, jednak przyszedł czas zakończenia szkoły. Oboje mieli inne plany na przyszłość i postanowili się rozstać, choć kosztowało ich to wiele emocji.

Kobieta, która zmieniła jego życie

Minęła blisko dekada i Michelle nie była już tą samą kobietą. Po zdobyciu wykształcenia miała stabilną sytuację zawodową, ale nadal była samotna. Czuła, że to czas, by znaleźć drugą połówkę, z którą będzie mogła spędzić resztę życia. Wtedy stało się coś, czego się nie spodziewała.

Blisko 8 lat po rozstaniu na jej drodze pojawił się John. Oboje nie mogli uwierzyć, że spotkali się po takim czasie. Początkowo niezobowiązująca rozmowa przypomniała o uczuciu, jakim się darzyli przed laty.

aldona marciniak wypadek

Aldona Marciniak uczestniczyła w poważnym wypadku

CZYTAJ DALEJ

Wreszcie zrozumieli, że nigdy nie przestali się kochać. Było dla nich oczywiste, że powinni do siebie wrócić. Tym razem – już jako dorośli ludzie – stworzyli stabilny związek. Niestety los przygotował kolejną niespodziankę.

Zaczęło się od planowania ślubu. Po tym, jak Michelle przyjęła oświadczyny, para skupiła się na zorganizowaniu idealnej ceremonii. Któregoś dnia kobieta otrzymała wyniki badań, które wywróciły ich życie do góry nogami. Sielanka zmieniła się w dramat.

Kobieta z wyrokiem

John musiał zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem, dowiadując się, że kobieta jego życia zmaga się z chorobą nowotworową. Gdy Michelle została zdiagnozowana, okazało się, że rak jest już na bardzo zaawansowanym etapie i konieczna jest operacja. Mimo przeciwności losu para postanowiła jak najszybciej wziąć ślub.

Po cywilnej uroczystości Michelle przeszła poważny zabieg, który na szczęście się udał. Wówczas zakochani zaczęli planować ślub kościelny. Choć para miała nadzieję na szczęśliwe zakończenie tej historii, stan kobiety nagle się pogorszył.

Michelle nie dożyła ślubu. Zmarła dwa tygodnie przed zaplanowanym terminie. John opisał całą historię na Facebooku i umieścił kilka wspólnych zdjęć. Podczas przeszukiwania rzeczy zmarłej partnerki, znalazł fotografię, która niezwykle go poruszyła.

Na zdjęciu Michelle przymierza suknię ślubną w tajemnicy przed Johnem. Mężczyzna zobaczył uśmiechniętą miłość, której niestety nie było dane stanąć z nim przed ołtarzem. Przyznał w mediach, że bardzo to przeżył.

kobieta-okrutny-los

Fot. Facebook

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz zakończył komunię kontrowersyjną piosenką

  • Wielkie szczęście w domu Kwaśniewskich. Uradowana Jolanta świętowała urodziny

  • Sebastian Wątroba był gwiazdą W11. Wiemy, czym dzisiaj się zajmuje i jak wygląda

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Popularne.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >