Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Zapłacili krocie za wesele, goście zaczęli wychodzić po 15 minutach. "Wysłałbym im rachunek"
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 24.05.2024 12:06

Zapłacili krocie za wesele, goście zaczęli wychodzić po 15 minutach. "Wysłałbym im rachunek"

para młoda
Fot. Unsplash/Luis Tosta

Każda młoda para chce, aby dzień jej ślubu był najpiękniejszym w życiu. Niestety, pewna użytkowniczka TikToka nie ma ze swojej ceremonii zbyt miłych wspomnień, a wszystko to przez weselnych gości. Kobieta poskarżyła się, że na uroczystość wydała z mężem ponad 170 tys. złotych, ale zaproszone przez nich osoby nie potrafiły tego uszanować. Po tym, jak panna młoda opisała swoją historię w sieci, internauci nie kryli swojego wzburzenia i surowo skrytykowali weselników.

Smutna historia tiktokerki. Dzień jej ślubu był koszmarem

Miał być niezapomniany dzień pełen szczęścia dzielonego z najbliższymi, a tymczasem ślub pewnej TikTokerki stał się dla niej istnym koszmarem i powodem, dla którego upust swoim negatywnym emocjom musiała dać w sieci.

Mieszkająca w Wielkiej Brytanii wraz z narzeczonym hinduska, w myśl tradycji, zaprosiła na swoje wesele mnóstwo gości i miała nadzieję, że będzie mogła liczyć na ich wsparcie. Ci jednak zignorowali kosztującą ok. 170 tys. złotych uroczystość, zadając parze młodej bolesny cios i wychodząc z imprezy po 10-15 minutach lub odwołując udział w niej zaledwie kilka dni wcześniej.

Na pielgrzymce wyrzucili babcię z synem i wnuczką z autokaru. Chwilę później ksiądz zrobił okropną rzecz

Wydała krocie na wesele, goście zachowali się skandalicznie

Rozżalona kobieta postanowiła poszukać zrozumienia na TikToku, opisując, że przez weselników nosi teraz ogromną traumę i nie wspomina dnia swojego ślubu jako wymarzonego.

Co za strata ładnej sukienki i dekoracji - dodała.

Na zamieszczonym przez nią na chińskiej platformie króciutkim filmie rzeczywiście widać, że para młoda i jej rodzina nie oszczędzali na ślubie, co tylko świadczy o tym, że była to dla nich bardzo ważna chwila.

Wszędzie widać panujący przepych i staranność w dopracowaniu każdego szczegółu. Tym większa zapewne i gorycz, związana z zawodem ze strony przyjaciół. Nic więc dziwnego, że internauci jednogłośnie wzięli stronę tiktokerki.

@nisrinasayeed If this goes viral, I'll spill the tea from the beginning of the story☕️ #covidwedding #weddingtiktok #failed #fyp ♬ Crazy - Patsy Cline

Internauci stanęli po stronie panny młodej

Jak czytamy w komentarzach, wielu użytkowników sieci było oburzonych faktem, że weselnicy absolutnie nie przejęli się uczuciami panny młodej i jej narzeczonego, zwłaszcza że na pewno wiedzieli, iż uroczystość kosztowała prawdziwą fortunę.

Wysłałbym im rachunek. Każdemu, kto wyszedł - napisał jeden z komentujących.

Opisywana historia ma także dodatkowy kontekst, a mianowicie pandemię COVID-19. Tiktokerka brała ślub właśnie w czasie, gdy na świecie szalał koronawirus i musiała zmienić plany w ostatniej chwili, decydując się na organizację imprezy w tygodniu. Być może dlatego goście nie mieli zbyt wiele czasu na to, by móc hucznie się bawić. Niemniej jednak obecność zaproszonych tylko przez 10-15 minut musiała być bardzo upokarzająca dla młodych.

Źródło: TikTok