Goniec.pl
kobieta-zamowila-danie

YouTube VESA Channel screen z materiału „Woman shocked by deep fried towel in chicken order”

Zamówiła kurczaka w panierce. W środku znalazła brudny ręcznik

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Kobieta, która gościła w jednej z knajp na Filipinach, miała ochotę na kurczaka w panierce. Gdy po otrzymaniu zamówienia zaczęła kroić danie, dostrzegła, że coś jest z nim nie tak. Okazało się, że kucharze wydali usmażony na głębokim oleju ręcznik zamiast mięsa. Klientka zamieściła w mediach społecznościowych szokujące nagranie.

Jedną z kobiet, która skorzystała z usług filipińskiej knajpy, była Alique Perez. Udała się do lokalu należącego do jednej z największej sieci barów szybkiej obsługi na Filipinach. Na obiad zabrała też swojego syna. Po przejrzeniu karty dań wybrała „chickenjoy”, czyli dobrze znane danie w postaci kurczaka w chrupiącej panierce.

Danie, które otrzymała kobieta, zszokowało internautów

Materiał przedstawiający historię kobiety został opublikowany przez kanał VESA Channel na platformie YouTube. Alique Perez skorzystała z oferty filipińskiej sieci barów szybkiej obsługi. Wizyta skończyła się jednak ogromnym rozczarowaniem, którym podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Choć dania oferowane przez restauracje typu fast food nie są zbyt zdrowe, to jednak obecność dużych sieciówek na rynku ma swoje plusy. Podczas podróży możemy być pewni tego, co otrzymamy po złożeniu zamówienia i nie musimy ryzykować zatruciem w niesprawdzonych barach.

ślub panna młoda

Panna młoda zmarła podczas wesela. Pan młody poślubił jej młodszą siostrę

CZYTAJ DALEJ

W dodatku menu fast foodów taki jak McDonald’s jest bardzo zbliżone bez względu na to, w jakim kraju się znajdujemy. Dzięki temu też nie musimy tracić czasu na zastanawianie się i sprawdzanie składników. Warto też jednak pamiętać, że jedzenie to nie jest wysokiej jakości.

Alique Perez odwiedziła filipiński bar wraz z synem. Po chwili zastanowienia się zamówiła kurczaka w chrupiącej panierce – danie, które pojawia się w wielu lokalach na całym świecie i prawdopodobnie jest znane przez większość konsumentów.

Kobieta spróbowała przekroić kurczaka

Wreszcie kobieta otrzymała zamówioną pozycję. Okazało się jednak, że kurczak w panierce, którego zamówiła, nie przypominał potraw, jakie widziała do tej pory. Alique Perez spróbowała przekroić filet, ale napotkała opór.

Gdy zauważyła, że nie może wbić noża w kurczaka, zaczęła odrywać panierkę dłońmi, by zobaczyć, co się pod nią znajduje. Wówczas odkryła coś wstrząsającego. Okazało się, że kuchnia wydała ręcznik gotowany na głębokim oleju. Wraz z synem rozwinęła przedmiot pokryty panierką przed kamerą.

Relacja wideo znalazła się na jej Facebooku. Internauci nie kryli tego, że poczuli szok oraz obrzydzenie w związku z całą sytuacją. Trzeba przyznać, że filipińską kuchnia może zaskoczyć konsumentów – nawet w barach szybkiej obsługi.

Na szczęście do takich sytuacji dochodzi dość rzadko. Jednak jeśli już pojawiają się tak rażące pomyłki ze strony kucharzy, wzbudzają duże zaskoczenie w mediach społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >