Goniec.pl > Wiadomości > Zaginęła 20-letnia Patrycja. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 20.05.2023 16:54

Zaginęła 20-letnia Patrycja. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc

zaginęła
Facebook Agnieszka Pawłowska

Jelenia Góra (woj. dolnośląskie). Rodzina oraz policja proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 20-letniej Patrycji Rzadkosz. Dziewczyna wyszła z domu 16 maja i od tamtego czasu nie wróciła do domu, a także nie skontaktowała się z bliskimi. 

Zaginęła 20-letnia Patrycja Rzadkosz

Jelenia Góra (woj. dolnośląskie). Patrycja Rzadkosz opuściła miejsce swojego zamieszkania we wtorek 16 maja w godzinach porannych. 20-latka nie poinformowała swoich bliskich gdzie się udaje, ani w jakim celu. Ponadto nie zabrała ze sobą dokumentów i telefonu komórkowego. 

Pomimo kilku dni, które upłynęły od momentu wyjścia z domu, Patrycja w dalszym ciągu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mama dziewczyny bardzo martwi się o swoją córkę. Kobieta umieściła na swoich mediach społecznościowych komunikat z prośbą o wsparcie w poszukiwaniach Patrycji. My również przyłączamy się do apelu pani Agnieszki.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zadała nietaktowne pytanie o Justynę Kowalczyk

Rysopis Patrycji

Ryspois zaginionej Patrycji Rzadkosz. 20-latka jest wzrostu około 180 cm. Patrycja waży około 50 kg. Włosy ciemny blond, proste, do ramion. Oczy niebieskie. Dziewczyna jest bardzo szczupłej budowy ciała. 

W momencie zaginięcia Patrycja była ubrana w zielony dres, ciemnoróżową kurtkę oraz czarne buty sportowe. Jak informuje mama 20-latki, zaginiona jest osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym. Może to skutkować brakiem wystarczającej uwagi w chwilach dużego zagrożenia.

 

Rodzina apeluje o pomoc

Rodzina, przyjaciele oraz policja apelują o pomoc. Jeśli ktokolwiek widział Patrycję lub wie, gdzie może przebywać 20-latka, proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem telefonu: 47 873 19 12, 47 873 12 40 lub najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.