Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zaginęła 15-letnia Oliwia. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 03.12.2023 19:05

Zaginęła 15-letnia Oliwia. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

Oliwia Mikołajczyk
Facebook/Zuzia Mikołajczyk

Gdzie jest Oliwia Mikołajczyk z Turka? To pytanie zadają sobie bliscy i znajomi dziewczyny oraz wszystkie zaangażowane w jej poszukiwania osoby. 15-latka od czwartku (2 grudnia) nie daje żadnego znaku życia. Później widziana miała być tylko jeden raz i ślad nagle się urwał. Rodzina dziewczyny jest zrozpaczona, dlatego też prosi o pomoc.

Zaginęła Oliwia Mikołajczyk

Od kilku dni trwają intensywne poszukiwania Oliwii Mikołajczyk z wielkopolskiego Turka. 15-latka wyszła z domu przy ul. Matejki w czwartek 30 listopada wcześnie rano. Jak informują jej bliscy, udała się w nieznanym kierunku.

Sprawa jest naprawdę niepokojąca, bo nastolatka od tego czasu nie skontaktowała się z rodziną i nikt nie wie, gdzie może się w tej chwili znajdować. Zaniepokojeni bliscy zgłosili fakt zaginięcia na policję, szukają Oliwii na własną rękę oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Od poniedziałku w Biedronce wyjątkowe produkty. Klienci będą walić drzwiami i oknami

Rysopis 15-latki

Ślad za dziewczyną definitywnie urwał się w sobotę 2 grudnia, bo to wtedy, około południa, miała być jeszcze widziana niedaleko domu. Jej rysopis został zamieszczony na policyjnych stronach.

ZOBACZ: Policja stawia sprawę jasno. Chodzi o śmierć 14-latki z Andrychowa

Oliwia ma 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i czarne farbowane włosy za ramiona. Gdy ostatni raz była widziana, miała na sobie kurtkę moro oraz czarne jeansy. Nie wzięła ani telefonu, ani żadnych osobistych rzeczy. Może przebywać w towarzystwie 21-letniego mężczyzny.

Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Oliwii rozpaczliwie poszukuje także jej siostra, Zuzanna, która na Facebooku zaapelowała o pomoc w odnalezieniu 15-latki.

- Bardzo proszę o udostępnianie postu, zależy mi na jak najszybszym znalezieniu jej – przekazała 2 grudnia.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do znalezienia zaginionej można zgłaszać pod numerami 667285270 oraz 721263670 lub kontaktując się bezpośrednio z Komendą Policji w Turku.

Źródło: Facebook