Goniec.pl
wypadek: Kock

facebook.com Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie

Wypadek w Kocku. Nie żyje kobieta, trzy osoby zostały ranne

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Damian Witoń

Udostępnij:

W Kocku pod Lubartowem zderzyły się dwa samochody osobowe. Wypadek był tragiczny w konsekwencjach. Zginęła jedna kobieta, a kolejne trzy osoby odniosły rany.

Polska Agencja Prasowa przekazała tragiczne i smutne informacje. W Kocku pod Lubartowem doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku kolizji jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy kolejne odniosło poważne rany i zostały przetransportowane do szpitala. Wypadek wydarzył się wczoraj o godzinie 20:20. 

Tragiczny wypadek w Kocku pod Lubartowem

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej numer 48 doszło do tragicznego wypadku. W Kocku pod Lubartowem zderzyły się dwa auta osobowe. Kolizja volkswagena i opla była na tyle poważna, że niestety pasażerowie odnieśli poważne rany. Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy pozostałe odniosły rany i niezwłocznie postanowiono przetransportować je do szpitala. 

- Pasażerka volkswagena poniosła śmierć, trzy inne osoby zostały przewiezione do szpitala - powiedziała podkom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

32-letni kierowca volkswagena zderzył się z oplem, gdy zjeżdżał z drogi wojewódzkiej numer 808 na drogę krajową numer 48, czyli ulicę Kolberga w Kocku. Według wstępnych ustaleń policji przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu kierującej oplem, który przemieszczał się w stronę Kocka. 

W wyniku wypadku 36-letnia pasażerka volkswagena poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. Kobieta była mieszkanką powiatu chełmskiego. Kierujący volkswagenem sprawca wypadku oraz 23-letni pasażer opla doznali poważnych obrażeń. Kierująca oplem 23-latka uniknęła natomiast większego uszczerbku na zdrowiu.

Według informacji podanych przez lubelską policję, funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca wypadku w celu ustalenia jego szczegółów. Droga, na której do niego doszło była przez pewien czas zablokowana. Obecnie nie powinny już jednak występować na niej żadne utrudnienia, gdyż czynności zostały zakończone. 

Nie zakończyło się natomiast jeszcze postępowanie, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia. Policja nie przekazała informacji na temat stanu trzeźwości kierowców w momencie zdarzenia. 

Apelujemy do wszystkich naszych czytelników, wśród których nie brakuje kierowców, aby uważali na drogach. Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie jak najmniej okazji do informowania Państwa o tragicznych wypadkach. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Warszawa: Śmiertelny wypadek w szpitalu. Pacjent wypadł z okna

  • Dr Sutkowski o sytuacji epidemicznej w Polsce i przewidywaniach na najbliższy czas

  • Nie żyje Grażyna Leja, była wiceminister sportu

Damian Witoń

Redaktor goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Zachodniopomorskie: W pensjonacie znaleziono zwłoki 40-latka. Prawdopodobnie doszło do zbrodni

Czytaj więcej >
sinice

Wiadomości

Mężczyzna wykąpał się w Bałtyku. Jest zakażony bakterią Vibrio vulnificus

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski ocenił wystąpienie Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Czytaj więcej >
konferencja

Wiadomości

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali wyproszeni z konferencji prasowej

Czytaj więcej >
tk

Wiadomości

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

Czytaj więcej >